bitvazaurozay wrote in bitter_onion

Отец Онуфрий отпел Кернеса

У Благовіщенському соборі УПЦ МП відбулася церемонія відспівування харківського мера Геннадія Кернеса. Богослужіння очолив митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій (Легкий), повідомляє Главком.

У жалобній церемонії взяли участь сини мера Кирило Кернес, Данило Привалов та Родіон Гайсинський, а також цивільна дружина покійного градоначальника Оксана Гайсинська і його друг, бізнесмен Павло Фукс.

Попрощатися з Геннадієм Кернесом також прийшли секретар міськради Ігор Терехов, заступники міського голови Олександр Новак і Тетяна Таукешева, ексглава Харківської облради Сергій Чернов та депутат Олег Каратуманов.

Крім того, біля храму зібралися кілька десятків харків’ян, які дивилися трансляцію відспівування на великому екрані. Понад 2,5 тисячі осіб стали глядачами траурної церемонії в YouTube.

Кернеса поховають на кладовищі №2 на вулиці Пушкінській.

61-річний Геннадій Кернес помер у ніч на 17 грудня в берлінській клініці Шаріте, куди був госпіталізований з коронавірусом. 21 грудня літак доправив із Німеччини в Україну тіло Кернеса. Труну в аеропорту зустріли його соратники та близькі.

Харківська мерія вже обговорює, як увічнити пам’ять їхнього шефа. Кернесу не лише хочуть встановити пам’ятник, а ще його іменем назвати одну з харківських вулиць і навіть станцію метро.

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded