ueartemis wrote in bitter_onion

Ступінь обіцяного одужання Кернеса

Харківські чиновники — це щось. Переписуйте закон під них! 

Може, навпаки, потрібно перегорнути ситуацію і все, що сьогодні було зроблено за законом "Про місцеве самоврядування", усіма іншими законами України, на такий випадок узаконити? Так, ми першопрохідці.

— Ігор Терехов, узурпатор харківського самоуправління, «головуючий у міській раді».

Ні, ситуація, що склалася, — не «біла пляма» законодавства, як подав це інтерв'юер. Якщо міський голова не може виконувати свої обов'язки, він не має бути міським головою. Це не королівський титул, не почесть без обов'язку — це робота. А працівник, що не працює, — не працівник. Кернес не працює, — значить, Кернеса геть! І всіх його посіпак.

Наведене нахабне інтерв'ю має ще кращий вигляд на тлі найсвіжішої новини про стан Луччого.

На сьогодні у нього дві нирки непрацюючі. Я не знаю, чи сьогодні, чи вчора [відмовила друга нирка]. Він на гемодіалізі. Прогнозів лікарні не дають жодних з приводу роботи нирок.

— речник Харківської міської ради Юрій Сидоренко.

Людина без нирок, а мер мільйонного міста. І не біда, що він на приладах животіє.

Очевидно, що така срака сталася не за день. Заочну участь у виборах розцінюю як кримінальний злочин його виборчого штабу, а саме як аферизм. Посіпаки свідомо вводили в оману населення Харкова, розповідаючи, що Гепа от-от приїде — як не до виборів, так одразу після, ну, чи або під Новий Рік. Тепер же можна з упевненістю говорити: Кернес точно приїде невдовзі — на похорон...

P.S.: Думаю, Терехов сподівається, що Геннадій Адольфовоч протягне на приладах ще місяць-два. О, цієї зими на нас чекає небачене стаханівське крадівництво™!

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded