Ступінь обіцяного одужання Кернеса

Харківські чиновники — це щось. Переписуйте закон під них! 

Може, навпаки, потрібно перегорнути ситуацію і все, що сьогодні було зроблено за законом "Про місцеве самоврядування", усіма іншими законами України, на такий випадок узаконити? Так, ми першопрохідці.

— Ігор Терехов, узурпатор харківського самоуправління, «головуючий у міській раді».

Ні, ситуація, що склалася, — не «біла пляма» законодавства, як подав це інтерв'юер. Якщо міський голова не може виконувати свої обов'язки, він не має бути міським головою. Це не королівський титул, не почесть без обов'язку — це робота. А працівник, що не працює, — не працівник. Кернес не працює, — значить, Кернеса геть! І всіх його посіпак.

Наведене нахабне інтерв'ю має ще кращий вигляд на тлі найсвіжішої новини про стан Луччого.

На сьогодні у нього дві нирки непрацюючі. Я не знаю, чи сьогодні, чи вчора [відмовила друга нирка]. Він на гемодіалізі. Прогнозів лікарні не дають жодних з приводу роботи нирок.

— речник Харківської міської ради Юрій Сидоренко.

Людина без нирок, а мер мільйонного міста. І не біда, що він на приладах животіє.

Очевидно, що така срака сталася не за день. Заочну участь у виборах розцінюю як кримінальний злочин його виборчого штабу, а саме як аферизм. Посіпаки свідомо вводили в оману населення Харкова, розповідаючи, що Гепа от-от приїде — як не до виборів, так одразу після, ну, чи або під Новий Рік. Тепер же можна з упевненістю говорити: Кернес точно приїде невдовзі — на похорон...

P.S.: Думаю, Терехов сподівається, що Геннадій Адольфовоч протягне на приладах ще місяць-два. О, цієї зими на нас чекає небачене стаханівське крадівництво™!

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded