ueartemis wrote in bitter_onion

Хунта

Цікава ситуація складається в Харкові. На зміну маленькому міському диктаторові приходить локальна хунта з його колишніх посіпак.

Спершу посіпаки протягли у регламент ради непередбачену законом посаду «головуючого» замість голови, а тепер явно «підгодована» очільниця ТВК дозволила відсутньому зовочевілому меру не складати присягу й далі бути ширмою для цієї маленької узурпації влади.

Не здивуюся, якщо невдовзі журналісти знайдуть нові статки у Ольги Мозгової. І так само не здивуюся — навіть впевнено очікую — відсутності реакції прокуратури та СБУ на цей кишеньковий переворот в окремо взятому місті.


«Мер має складати присягу після кожних виборів. Точно так само, як це зробили Кличко (мер Києва — ред.) і Філатов (мер Дніпра — ред.). Це передбачає закон про місцеве самоврядування», — заявив BBC News Україна колишній член Центрвиборчкому на умовах анонімності.

І в жодної наділеної повноваженнями людини немає духу сказати про це відкрито. Ех!

«Те, що зараз відбувається у залі засідань міської ради це абсолютно не те що незаконно, це повне спотворення волі громадян і намагання одної певної групи людей узурпувати в абсолютно протизаконний спосіб владу у цьому місті», — заявив з трибуни Ігор Черняк, депутат від фракції Блок Світличної «Разом».

Кернес з лікарні офіційно став мером. Це законно?

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded