Новый глава Сумской ОДА сразу же побежал на поклон к московским попам

Призначений Президентом Зеленським новий Голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома першим ділом після призначення на посаду, побіг на поклін до митрополита у Сумах Євлогія Гутченка Російської Православної Церкви в Україні #Церкваокупанта

Звісно цей дивний вчинок чиновника, який є представником Володимир Зеленський на прикордонній з Росією Сумщині міг лишитися не поміченим, але факт зустрічі на власному офіційному сайті засвідчили представники Московського Патріархату на Сумщині.

Знаково, що жоден представник влади не приходив на зустріч до Євлогія з 2014 року після початку російської агресії проти України, а пан Василь Хома порушив цей бойкот релігійної організації з духовним центром у країні агресорі - Російській Федерації.

Навіщо головний державний чиновник на Сумщині бігає на зустрічі з російським церковним діячем? Цікаво буде оцінка дій Хоми з боку Офіс Президента України?

Andriy Kovalov

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded