Systemhalted (systemhalted) wrote in bitter_onion,
Systemhalted
systemhalted
bitter_onion

ЛОНДОН: 40% ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПОВИННІ БУТИ КОЛЬОРОВИМИ

Мер Лондону, пакистанець на ім’я Садік Хан, оголосив про плани “урізноманітнити” місцеву поліцію: до 2022 року 40% поліції має складатися з азіатів та чорних.

Це — результат тривалих переговорів між Ханом та самою поліцією. Зазначимо, що й раніше в тамтешній поліції існувала амбітна ціль: до 2022 19% поліції мала бути небілою. І ми про це раніше багато разів писали.

Як бачимо, квота виросла.

Цифру у 40% називають через те, що сам Лондон вже на 40% складається із "нових британців". Мовляв, поліція має представляти громаду, яка охороняє.

Процес показовий. Ліберальний тоталітаризм стоїть на двох китах: ЗМІ та репресивному апараті. Силовий блок має бути лояльним державній машині. Якщо він буде "одноманітний", та ще й складатись лише з місцевих, то просувати сучасну повістку стане значно складніше. Ще не дай Бог хтось задумається свою незгоду показати.

В Україні після Майдану пройшов перший крок: створення нової толерантної поліції. І навіть свої квоти є в нашій ментовці (правда не на чорних, а на жінок). Ще декілька подібних ітерацій і будемо жити як в Європі)

Subscribe

Recent Posts from This Community

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments