Инга (innerwoman) wrote in bitter_onion,
Инга
innerwoman
bitter_onion

Про строки вакціонування українців від ковід.

Ціна однієї дози вакцини проти коронавірусу в Україні буде сягати семи доларів. Оскільки кожному пацієнту потрібен курс, який складається із двох ін'єкцій препарату, щеплення вартуватиме 14 доларів (за нинішнім курсом - майже 400 гривень).
Про це розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, йдеться в сюжеті ТСН. Ранок.
Ляшко нагадав, що домовленість через систему COVAX (міжнародний проєкт, який опікується доступом усіх країн до вакцинації від коронавірусу) передбачає виділення безкоштовної вакцини для 20% населення України. В ефірі одного із телеканалів головний санлікар уточнив, що це приблизно вісім мільйонів доз.
Але докупити ще дози МОЗ зможе за спеціальною ціною, - стверджує Ляшко.


А тепер, що знаю я про перспективи українців вакціонуватися від ковід. Уряди притомних країн, один поперед одного,  підписують прямі  контракти про закупівлю вакцин безпосередньо з виробниками. Виробники на сьогодні мають обмежений ресурс виробництва вакцин, крім того, є спеціальна регуляція по об'ємам закупівлі вакцин та по черговості закупок. Україна на сьогодні не підписала і не веде перемовини про підписання контракту з жодним виробником вакцин. Ми наразі навіть не стоїмо у черзі на закупівлю! Та що там - у нас нема шансів потрапити у сотню країн, що отримають вакцину, ми теліпаємося десь там, "на початку кінця" черги. Зараз йде мова тільки про можливість отримання тієї "благодійної" партії вакцини для 20% населення України, що зголосилася передати Україні ВОЗ. Першими ж вакцину отримають країни, що зголосяться заплатити за неї гроші та профінансувати спецфонд, який збирає кошти на фінансування закупівлі вакцин таким країнам, типу як ми, що отримають "благодійні" дози.  З урахуванням найоптимістичнішого сценарію, перші "благодійні" вакцини ми отримаємо влітку 2021. Про закупівлю вакцин, які можна буде прийти і купити самому собі у аптеці, поки що мови не йде взагалі для українців.
Ляшко не має абсолютно ніяких підстав робити заяви ні щодо ціни вакцини, ні щодо строків вакціонування. Подібні заяви - брехня.


Боже, як вони заколупали(((.........
Tags: Україна, зебилы, коронавірус, медицина/здоровье
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 44 comments