Ле Фея (lilith_le_fairy) wrote in bitter_onion,
Ле Фея
lilith_le_fairy
bitter_onion

То, что мы и говорили...


Заява Медведчука про дострокові парламентські вибори – це сигнал про початок активної фази операції Кремля з повернення України під російський протекторат. В цьому контексті стає зрозумілою ініціювання ОПЗЖ конституційної кризи, а також блокування підрахунку голосів у ТВК на поточних місцевих виборах, як технології впливу на результат.

💬 Про це свідчить меседж Медведчука про відновлення відносин з Росією та торгівлі в рамках СНД. Москва прагне вичавити Україну з ринку ЄС та відновити залежність економіки України від Росії.

⚠️Зеленський більше ніж рік воював з патріотичними силами всередині України , і тепер зіштовхнувся з ситуацією, коли проросійські сили публічно ставлять йому ультиматум та диктують рішення, що він має ухвалювати. Не виключено, що у разі оголошення дострокових парламентських перевиборів, наступним кроком стане ініціювання імпічменту президента України. Зеленський відкрив «скриньку Пандори». Тепер для нього є лише два виходи: або продовжити політику загравання з прокремлівськими силами з подальшим імпічментом та виїздом до Ростова, або зрозуміти безальтернативність співпраці з патріотичними силами України, що дозволить зберегти незалежність та суверенітет України.

☝️Також хочу звернути увагу, що дострокові парламентські вибори призведуть до крайньої поляризації парламентських сил та підвищення градусу радикалізації в країні. Це прагнення Кремля, за яким слідує повторення сценарію 2014 року та розхитування ситуації в більшості областей України.

✅Переконана, що сьогодні нагальним є питання об’єднання патріотичних сил з метою збереження держави. Також це крайній час для президента, коли він може запобігти кровопролиттю в державі та не стати другим Януковичем.
🇺🇦Саме зараз державі потрібний круглий стіл Національного порятунку для всіх патріотичних сил, щоб запобігти руйнації всього, що було здобуто Революцією Гідності та ціною життя тисяч громадян України.
Ірина Фріз

Tags: ні реваншу Путіна-Зеленського
Subscribe

 • Латинка

  Данілов – за перехід України на латинку та обов'язкове вивчення англійської Я за, я вважаю, що це буде одна з фундаментальних речей, що нам треба…

 • А сексом без прививки пока еще заниматься можно?!

  В связи с указом о «режиме повышенной готовности» в Нижегородской области вводятся новые ограничения, связанные с пандемией. Как сообщается на…

 • Ітогі падведьом. По Ковіду.

  Все що ми говорили 18.4.2019 року підтверджено. Вперше Стєпашка не сбрехав. Біля львівської Клінічної лікарні швидкої зафотографували…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments