Инга (innerwoman) wrote in bitter_onion,
Инга
innerwoman
bitter_onion

Ну от, Бігдана попєрдоліло.

Я була у ібігдана у взаємних друзях, давно. Часто коментувала там, без премодерації. А тільки що Ігор викинув мене з друзів. Привід смішний і сумний...
Думаю, чули про ситуацію, що склалася з Татаренко, кандидатом від «Демократичної Сокири» у місті Бровари, який виявився виконавцем «опитування» 5 питань від Зеленського. На ФБ хтось з Демсокири дуже смішно виправдовувався за цей факт. Типу, що ми не знали, хто це опитування проводив, скільки за нього від зелених отримав, і назва ЗЕ МЕДІА ніякого відношення до бренду ЗЕ не має. Коменти там були обмежені, я не змогла там висловитись. Ігор перепостив сьогодні пояснення від партії, а я піди та напиши там у коментах, перше:

"Демсокира облажалася. І продовжує лажать, виправдовуючись, буцім-то не знали, що Татаренко є власником ЗЕ медіа. Я бачила ці оправдашки на ФБ Демсокири, де хтось з них казав, що, по-перше, "не знали" і по-друге, "не ЗЕ-медіа, а The media". Типу, наше "улюблене" ЗЕ тут ні при чому. Просто соупадєніє. Так от. Йдемо у опендатабот: https://opendatabot.ua/c/35370145
Що бачимо? Українською найменування юрособи: ТОВ ЗЕ МЕДІА. І воно стало ЗЕ МЕДІА у квітні 2019 року, перейменувавшись з ТОВ КРУНЕКС. Це називається мімікрія та пристосуванство.

Взагалі, поважаю Демсокиру, але їх реакція на зашквари, коли вони починають виправдовуватися, це просто рукаліцо. Реакція на зашквари гірше самих зашкварів"

і друге:

"
При чому тут зрадофілія? Я нормально ставлюся до демсеків, я розумію, що таке "хвороби росту" партії. Але є факт. Смішні і дурні оправдашки Демсокири у відповідь на звичайне, взагалі то, явище.
В Статуті прописується назва юрособи українською та англійською мовами. В опендатабот я бачу назву українською - ТОВ ЗЕ МЕДІА. Назви англійською я не бачу. Але, якщо перекладати з англійської на українську, то артикль би зник, і було б просто ТОВ МЕДІА. А у них саме ТОВ ЗЕ МЕДІА. А з врахуванням періоду перейменування, це саме мімікрія та пристосуванство з намаганням відкусити клаптик від популярності ЗЕ бренду. Але, все це питання власне до Татаренко, а не до Демсокири. До Демсокири питання - дурні оправдашки."

Отримала від Ігора отаке у відповідь, і бан:

"ми не проводили розвідку статуту всіх підприємств всіх членів ДемСокири.
більш того, статут підприємств ніяк не характеризує майбутніх контрагентів підприємства.
Татаренко надавав послуги і "Голосу" і "Слугам", і можливо ще комусь, бо це профіль його бізнесу.
компанія зареєєстрована у 2007 році, коли ні "Зе!", ні "Слуг" ще не існувало.
І артикль "The" у назві - це саме артикль, він не має відношення до Зеленського.

> До Демсокири питання - дурні оправдашки.

дурні - це ваші аргументи типового хейтера.

ми не виправдовуємось, ми швидко вирішили проблему, розпустивши осередок у Броварах та виключивши Татаренко з партії"


Ну, крім власне Бігдана, мені там інші партійці наставили дизлайків та обхамили. Але, що я не так написла? ЗЕ МЕДІА створене дійсно у 2007 році, як Ігор написав, але створене воно під назвою ТОВ КРУНЕКС, а у квітні 2019, коли рейтинги ЗЕ бренду були величезні, тов-ка була перейменована з КРУНЕКСА у ЗЕ МЕДІА, і змінила профіль діяльності з "Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом" на "Виробництво кіно- та відеофільмів, телевізійних програм". Це саме так і виглядає, як мімікрія і пристосуванство з ціллю хапнути шматочок популярності ЗЕ бренду.
Я дійсно не бачу великого гріха у ситуації, що склалася у Демсокирі. Партія росте, отримує "хвороби зросту", у вигляді суперечливих фігур у складі партії - це нормально, у всих таке буває. Я пам'ятаю, як така ж лажа була у "Правому секторі" Яроша.  Я поважала Демсокирян, гроші їм слала, вони молодці. І тут таке... Це як секта. Я посміла висловитись не у позитивному ключі. І отримала агресивний, зневажливий фідбек у відповідь. Ну таке. Я буду і надалі підтримувати окремі акції Демсокири грошима, але, я таки права. Реакція демсокирян на зашквар гірша за сам зашквар. Тільки що голос Демсокири у жж Ігор Бігдан та адепти партії наочно це показали.

Вся феєрія тут:

https://ibigdan.livejournal.com/25801581.html?thread=954156397&utm_source=nc#t954162797

Апдейт.
На жаль, на цьому історія не закінчується. Ось що сьогдні пізно ввечорі опублікував горліс_горскій, це відкриті дані з реєстрів щодо кінечних бенефіціарів та зв'язків ТОВ ЗЕ МЕДІА:

https://gorlis-gorsky.livejournal.com/3325240.html

Демсокира, яка закидала Порошенку головну претензію, "брудну кадрову політику", не змогла перевірити, кому довіряє один із своїх осередків...Це ж не просто рядового члена прийняли, це - керуючий осередком....А ще, я власними очима бачила тверждення пані Смаглюк (якщо не помиляюсь), "ми всих перевірили".
А що саме сумне - на своїй ФБ сторінці Демсокира прямо зараз продовжує кидатися лайном на запитання типу "як же у вас так вийшло?" Хоча сам Гудименко, честь йому, визнав зашквар.
Знаєте, у мене нема досвіду партійних справ. Але є деякий досвід у бізнесі. Якість системи перевіряється не тільки реакцією на помилку, а і реакцією на реакцію. Демсокира прошльопала перевірки, і доручила керувати своїм  осередком людині, у якій з першого погляду є підстави запідозрити кон'юктурника. А коли небайдужі прийшли і висловили свою реакцію - невдоволення пройобом на рівному місці, пройобом, якого можна було уникнути, Демсокира показала реакцію на реакцію - а саме, емоції через край, хамство, зневагу, ну майже "я вам нічіво нє должен".

Апдейт-2.
ТОВ ЗЕ МЕДІА, саме під цією назвою, ще з 2019 року надавало послуги партії "Слуга Народу", на регулярній основі отримуючи від них мільйони гривень.

ЗЕ МЕДИА.jpgЯ просто не знаю, куди дивилися очі Демсокири, що вони не побачили, що саме з себе представяє Татаренко.
У сумному підсумку, маємо: лажа на рівному місці з  добором/перевіркою кандидатів, лажа з реакцією (Гудименко писав, що Татаренка вже виключили, бо мають таке право, осільки Татаренко був саме призначеним, а не вибраним, а по факту вчора ввечорі відбувалося голосування у партійному чатику щодо виключення Татаренка), ну, і лажа з реакцією на реакцію, про яку я вже багато написала вище.
Скільки раз ще буде пробито дно, допоки історія з ЗЕ МЕДІА добіжить до кінця?
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 28 comments