stefan_blog wrote in bitter_onion

слово Тараса, Горбунов, Білик, Майор Кремпай, Епплмен, S.T.A.L.K.E.R.

0. https://www.cinema.in.ua/apple-man-blokbaster/ на «Мертвого півня» — думки пілота.

добірка Шевченкового слова в усьому цьому співставленому жанрі.

1. «пасхальне яєчко» в трейлері Сталкера Другого, в основном, розкручено росіянами https://www.unian.ua/games/stalker-2-u-treyleri-znayshli-virshi-tarasa-shevchenka-igri-11087417.html

також, там промо «Майора Кремпая» на купу треків Юркеша підряд і ранні Білик зі Скрябіним на KingDoom, трейлер гри, Домовину (від режисера Тарасова, в його новому фестивальному кіні бабка провчає шахраїв, запихуючи в літрові банки)

2. «В казематі» Тараса кавером Юркеша на музику Рамштайнів — між альбомом «Технофайт» на трейлери українського кіна і ко-продукції.

3. Балада «У тієї Катерини хата на помості..» довкола тої хати побудована міфологема світу Іллєнка у «Толоці», два використаних трейлери

4. Життя Тараса на засланні, детективний сюжет-припущення, два трейлери після російського «Саюзу Спасєнія» про масонів-декабристів (під Лану Дел Рей)

5. тут чисто цитатами на другому екрані — слова Кобзаря у кліпі Хіміча, що брав і знімав зустрічних людей на шляху, а фон оздобив відомими цитатами.

6. те, що спочатку звалося «Тарас Шевченко - останній самурай», з сайту сінема-ін-уа: « “Безславні кріпаки” режисера Романа Перфільєва. Фільм об’єднає самураїв, Дикий захід і українських кріпаків. Що воно з того вийде – скоро побачимо, але трейлер – щонайменше багатообіцяючий.»
двічі використано один й той самий трейлер на музику Кінг Крімсон:
Ван Мор Ред Найтмарр (переклад)

просто Ред


7. іспанською «Заповіт»(«Bella! Bella! Bella, Ukraina!» — приспівом «На Вкраїні Милій») — на «Прізракі Ада» (1992), півальбома Мертвого Півня дев'яностих: https://bitter-onion.livejournal.com/3933266.html

P.S. багато музики до теми тут:  https://chytomo.com/shevchenko-rok-ta-neofolk-muzychni-proekty-na-slova-poeta/

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded