stefan_blog wrote in bitter_onion

агов, фантастики 90-ї приніс!

Мертв'яки з надздібностями мстять у Севастополі 92-го, Джеджула вирушає в Заборонене місто, торчок лікується в П'ятій терапії, братва зупиняє авто на дорозі. Все під накладену музику 1989 - 1997.

Ризикнув сімпровізувати - і записав після запланованого фрагменту ще суттєвий кусок фільму про який не знав чим продовжиться - на альбом музики, де не знав що далі гратиме.
Духі ада (Севастопіль, 1992) на Мертвого півня (Вибране 1989 - 1997, Львів). 

Опис фільму з сайту Дзиґа Movie Data Base
"Заможний негідник намуштрував ватагу місцевих хуліганів, які задля втіхи вбили двох юнаків і дівчину, сховавши тіла в давній печері. Дух, що мешкав у печері, воскресив молодих і наділив чарівною силою та вогнем справедливості. Після цього хлопці вступили в боротьбу зі злом..."

до цього - "Загублене місто", "Дорога на Захід", "5-та терапія" на треки Скрябіна "Unknown" 1989-ого.

Використано:

https://www.youtube.com/watch?v=2MV1yBy9qwo&feature=youtu.be&t=2100&ab_channel=DUKER з

з мертвим півнем

https://www.youtube.com/watch?v=lZMHGenB4Tk&t=2069s

на Скрябіна (два Unknown track)

https://youtu.be/b_5--lNfuFo

https://youtu.be/8q9YjgpoG84

https://youtu.be/IzWVv4D0zkg

Нагадаю, традиція накладання на цілісний фрагмент фільму минулий раз була реалізована на "Сакер Панчі", до того часу - на аніме.

Багато Скрябіна є тут: https://stefan-blog1.livejournal.com/46912.html

Багато накладеного Мертвого півня — тут https://bitter-onion.livejournal.com/3926796.html 

Маленький офтоп, що попалося в ютубі, доки нишпорив фрагментами цього кіна: Севастополь Крым Уникальные кадры 1993 года. Отак, якби на початку дев'яностих президентом випадково б обрався Чорновіл - то тут же Крим би почав відхапуватись, сюжетна заготовка вже була, чеченців ще не знали, зате "РУХ" був розкручений як  нацисти-бендери.

* * *

також, на тему постапокаліптики й раннього Скряби (1999-ого), є відео зі «слугою народу-3» й блатняком Юркеша (його пародійний трек, відомий як виступ «Ану, зека, йди сюда»)

в останньому відео «Z Joke» на сцені фігурує відсилка до іншої стрічки 2014-го, «Крамниця співочих пташок», кому цікаво — трейлер її тут, разом з «Мертвим півнем»


promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded