Кастанеда об этом ничего не писал… (ukurainajin) wrote in bitter_onion,
Кастанеда об этом ничего не писал…
ukurainajin
bitter_onion

Хто кому друг

Ось кандидат в мери Харкова від СН Кучер дає інтерв'ю лисому Гордону:

«Чєловєк малєнькій, нєсамостоятєльний абсолютно. Абсолютно завісімий от Райніна. Чєловєк, катастрофічєскі доставший рєгіон армієй, мовой, вірой — вєшшямі, коториє раздєляют. Ви понімаєтє, вот акценти на етом настолько билі здєлани нєправільно, што ми правільниє вєшші прєвратілі в вєшші, коториє визивают только нєгатів. (Гордон співчутливо киває)»про Світличну.

«Я пієтєта нікакова нє іспитиваю к ОПЗЖ і к лідєрам, но я крайнє удівльон, как оні моглі пропустіть такова чєловєка к сєбє. Ето професіональний прєдатєль. <…> Надо бить об'єктівним, ето дінамічно развіваюшшяяся політічєская сіла (ОПЗЖ), но такой шаґ — он мінусуєт адназначна.»про Райніна.

А ось заява депутата від СН Качури щодо можливості об'єднання з ОПЗЖ:

«Я думаю, що це однозначно буде. Неможливо буде цього якимсь чином уникнути, тому шо дійсно є регіони, так звані, які на сході знаходяться… Так звані рєгіони югавастока, простими словами. То там буде значна підтримка цієї політичної партії, тому треба буде якусь конструкцію політичну вибудовувати.»обговорення на „Прямому‟.

• Олексій Кучер — чинний «зелений» голова ХОДА з 2019, перед цим депутат ВР від СН, з чого й розпочалася його політична кар'єра. Зараз не можу втриматися і не згадати славетні креативність і почуття гумору «зелених». Для промоції Кучера вони накреативили ролик за мотивами знаного в усій країні та за її межами виступу Гепи-Допи. Як то кажуть, нема слів…
• Юлія Світлична — голова ХОДА 2016-2019. Світлична посіла місце Кучера у ВР, коли він склав мандат і пересів у її крісло голови. Ні, це пройшло через вибори, але все одно кумедно. Від ОПЗЖ сама Світлична дистанціюється, хоча існують свідчення про непряму підтримку з їхнього боку: зокрема, буцімто, схвальний відгук з вуст Бойка, піар у новинах «Інтера», «неперешкоджання» у виборах до ВР або ж сама пов'язаність із Райніним. Відтак щодо неї та її політсили поширюють припущення, ніби їхнім призначенням є відтягування на себе частини голосів проукраїнських виборців.
• Ігор Райнін — голова ХОДА 2015-2016 та очільник АП після цього. У жовтні 2019 за мутних обставин перебіг від Порошенка до ОПЗЖ, де «опікується» тепер Харковом разом із Фельдманом, до якого, до речі, з повагою («пієтетом»?) ставиться Кучер (я, скажімо, ніколи не цікавився, як Фельдмана по батькові, і вперше почув саме від Кучера в гордонському інтерв'ю).
Tags: вибори, жабогадюкінг, політика, інформація для роздумів
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments