Systemhalted (systemhalted) wrote in bitter_onion,
Systemhalted
systemhalted
bitter_onion

ЛІБЕРАЛЬНІ "ПАВЛІКИ МОРОЗОВИ"

Наші урядові інститути вже давно активно використовують соціальні мережі задля пропаганди різних дегенеративних ініціатив під ширмою "за все хороше проти всього поганого". Наприклад, улюблена тема для маніпуляцій серед українських (та й світових) феміністок - домашнє насильство. Останнім часом відео на цю тематику почало часто з'являтись перед українськими користувачами YouTube у якості реклами.

Розглянемо декілька з них. "Фонд ООН у галузі народонаселення" нерідко тішить нас дотепними роликами про гендерні рівності, але вони поміж іншого мають і таку натхненну кампанію проти насильства в подружжях, як "Розірви коло". Звичайно, що за підтримки купи європейських посольств.

Відео "Що робити у випадку домашнього насильства" починається відразу з козирної карти ліберального порядку цього року - карантин, самоізоляція.

Думаємо, ніхто не здивується, що під агресором розуміють тільки чоловіків, хоча саме жінка чомусь в ролику кидає чашку на підлогу.

В цьому відео пропонується розглянути "план безпеки" саме на час карантину. Не знаємо, чи вони свідомі того, що люди вже давно виходять зі своїх будинків, ходять на роботу, користуються громадським транспортом і (о ужас) заходять у кав'ярні без маски та гуляють парками. Або ж, не виключаємо, що нам можуть натякати на повторення "весняного сценарію пандемії".

Тим не менш, саме за час так званого "локдауну" феміністки глобалізованого світу об'єднались в спільній істерії щодо "збільшення насильства в сім'ях". Нібито тепер жінки виявились ув'язненими у власних будинках з чоловіками (яких вони, власне, самі обирали, бо в сучасності жінки мають право вибору, за яке чомусь не хочуть нести відповідальності), а так як феміністичний патерн "чоловік=агресор" більш стабільний за будь-яку вірусні пандемію, то автоматично здійнялась хвиля кампаній "захисту жінок". Не оминула вона і Україну.

У відео пропонується впровадити в життя ПРЕВЕНТИВНІ заходи безпеки:
- спланувати шлях та план втечі;
- зробити копії документів;
- завчасно підготувати речі;

Тут варто повторити, що це рекомендація ПРЕВЕНТИВНИХ заходів, тобто ДО насильства, коли власне нічого ще не відбулось. Тобто? будь-яка жінка, що має чоловіка, повинна спланувати втечу та зібрати "пайок" в доріжку. Більше того, у відео радять завчасно обговорити з близькими можливий "шифр" - тобто умовні слова або знаки, які мають сигналізувати про небезпеку. Маючи це все жінка, теоретично, швидше зможе залишити будинок і вже після - набрати поліцію та "знімати побої" (якщо вони, звичайно, є). І такий "підхід" радять всім жінкам без виключення, знову ставлячи знак рівності: чоловік=агресор, і якщо в тебе є чоловік, то насилля неминуче, підготуй план втечі та збирай речі.

До слова, все відео супроводжується жіночим голосом, що надиктовує ці правила на фоні звуків чоловічого ... гарчання, наче чоловіки це небезпечні собаки. Настільки вульгарне та примітивне залякування жінок чоловіками поглиблюють подробицями: "Не перебувайте у приміщенні, в якому є небезпечні та гострі предмети". Тобто у жінки має виникати страх побутового насилля ще навіть до появи чоловіка в її житті. Чоловік = заріже, вб'є, задушить. Вони всіма можливими способами створюють напруження між статями.

Намагаючись закінчити ролик на "світлій надії" для жертви, вони демонструють, що жінка не самотня, бо з нею є інші жінки, лікарі та...мусора. Лікарі та мусора також дотримуються гендерної рівності 50 на 50, але чоловік в формі зображується доволі позитивно і навіть не гарчить.

І на останок: "Разом ми подолаємо насильство!" з підписом Міністерства культури, Фонду ООН у галузі народонаселення, Посольства Великої Британії та МВС.

Сам канал на YouTube, через який відео ставлять на рекламу, окрім роликів про побутове насильство також має запрошення до роботи в патрульній поліції.

"Розірви коло" - начебто закликає розірвати коло насилля в Україні, проте вони виписують чомусь з цього кола насильства карну систему, тобто саму поліцію, аби в зайвий раз прославити "захисників порядку" (тільки, само собою, виключно ліберального порядку). Все, що пропонують феміністки у боротьбі з домашнім насиллям: відірвати жінку від сім'ї, посіяти недовіру до чоловіків, а частіше навіть відверто залякати, аби зробити її залежною від поліції, державного апарату та баланди яку їй втовкмачують у голову ліберальні ЗМІ.

І на цьому вони не зупиняються, адже у відео під назвою "Що робити, якщо ви стали свідком домашнього насильства?" вже заклик адресується й до дітей. Поліція, посольство Британії та фонд ООН просить дітей "настучати" на свого батька.

При чому, зазначається, що "стучати" на батька треба при БУДЬ-ЯКИХ проявах насильства. Тобто будь-що, що дитина може інтерпретувати, як насильницькі дії. Тут згадується найочевидніша історія про Павліка Морозова, тільки різниця лишень в тому, що "здавати батька" треба не заради "соціалістичної справедливості", а заради "ліберального порядку" та "демократії".

Так, тут знову агресор, тільки чоловік-батько. А фінальна сцена у відео показує нам "щасливу" самотню маму, що обіймає "щасливу" самотню дитину.

Виходячи з перегляду двох вищеназваних роликів, у жінки та дитини може виникнути тільки один підсвідомий висновок:

Щастя - це коли немає батька. Але є мусора.

Наш телеграм-канал: https://t.me/zentropa_ukraine

Джерела:
[1] https://www.youtube.com/watch?v=R5guvCYtk2g&feature=emb_logo
[2] https://www.youtube.com/watch?v=eFbJ9u23aRI
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments