Епатажний батюшка блогер ПЦУ про політику, порохоботство, Зеленського

Прокидаєшся зранку, нікого не чіпаєш, молишся. Хочеш зосередитися на різниці між одкровенням споглядання і апофатичним богослів'ям...  Але переглядаєш приватні повідомлення на фб. Це потрібно, бо дуже часто там молитовні прохання, та інші негайні проблеми парафіян, котрі необхідно вирішувати. І там знаходиш вимогу негайно виконати обіцянку про написання програми. 

Дивишся на пост, під яким має бути 5к реакцій. Там ледь дотягує до 3.5, але автор вимоги тобі доводить, що по правилам фб рахуються не лише реакції під оригінальним постом, але ще й під перепостами. Ну а завдячуючи вам, та особливо моїй улюбленій Цьотка Галька зі Львова. Реінкарнація. 5к реакцій вже назбиралося.  Сперечатися немає сенсу.

 Прийдеться красиво оформлювати ідеї і писати програму. Я ж не політик якийсь. Я блогер, а блогер має відповідати за свої слова.  Ну а поки я пишу, можете подивитися велике герменевтичне інтерв'ю з Дедюхіним. Зізнаюся чесно. Я його сам не дивився. Чукча не телеглядач. Чукча письменник, вашою милістю.  Якщо в інтерв'ю буде щось цікаве - розкажете.

Протоиерей Александр Дедюхин

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded