ueartemis wrote in bitter_onion

Гра про втечу з ГУЛАГу

«Dissident Into the Frostlands» («Інакодумців у тайгу») — гра маленького колективу «Tequilabyte Studio».

Росіяни Станислав і Олексій Загнії (очевидно, українського походження) осмілилися підняти своєю грою доволі непопулярну й небезпечну в Росії тему. Шкода лише, що їм не вистачило рішучості довершити ідею, помістивши ігрові події в реальний табір, висвітливши реальні втечі й повстання. Події гри розгортаються у вигаданій місцині, а протагоніст є жертвою вигаданого, але очевидно соціалістичного режиму (у грі використовується псевдорадянська символіка — золотий крилатий молот на червоному тлі).

Сподіваюся, що колектив витримає хвилю батгерту, яка неодмінно хлине в їхній бік, коли російські гравці дізнаються про розробку антикомуністичної гри. Хочеться побажати наснаги й успіхів братам (?) Загніям. Ігри-пам'ятки безперечно потрібні, і я радий, що ними займаються не лише французи й поляки.


promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded