stefan_blog (stefan_blog) wrote in bitter_onion,
stefan_blog
stefan_blog
bitter_onion

Друге цільновідеотреково грайне аемве (amv), на цей раз - на геть раннього Скрябіна і аніме-серіал

Цільнограйне аніменакладання на треки Скрябіна по порядку

Передмова
"Я п'ю молоко і заїдаю хлібом, а збоку мій кіт миє руки з милом",-розпочинаємо наш черговий пороб в стилі <зібрати докупи ранньонезалежної попси і засунути в одночасовий плейліст на весь триваючий епізод якоїсь анімехи>. Уточнення - особисто сприйнятої у визначний час анімехи. Добра новина: таких анімех часів визначності більше не лишилось, то й поробів більше нема з чого робить.

Данним пiдбором музики часів ранньої Незалежності на ненове анiме бажалося б не тiльки вiдтворити манеру звучання телебачення до наївних художньо-зображувальних прийомів, але й асоцiювати актуальнiсть макабричних подiй у самонавіювальному сенсi, адже верховна зрада/лаболаторії-таємниці/військові ескалації не тільки суть сюжетних поворотів цьої франшизи, але й притаманно нашій континентальній історії, звідкіль більшість елементів перекочувала у трохи паропанковий світ з окультно-навуковими чудесами умовного кінця ХІХ-початку ХХ ст.
Передмова два, хоч до іншої добірочки
Військовий алхімік переслідує перевертня-трикстера технологічним коридором. Навколо кабло, дроти й кинуті серед підлоги енергостоки, що тягнуться від всіх куточків держави до єдиного керівного центру під столицею.

Цегляні стіни пам'ятають як держава зароджувалась в нинішньому вигляді: провокаціями на кордонах, палацовими переворотами, ретельним вирощуванням і відбором лідера - то всьо на поверхні, при незмінній серцевині, що чекала сроків виконання мети, заради якої усе створювалось


***

Власне, сама багатосерійна підбірка.
Том перший, соціальна квестологія :)

І.

https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/1015996488454012/?t=122

"І буде так цілий час..",- хлопчик б'ється з зеком у закинутій лабораторії паропанківського світу. Зек - це лати з переселиною в них душею смертника, хлопчик - це алхімік з автоброньою на місці руки та ноги, технологія протезування цього світу, в якому не додумались до літаків (додумались до аеростатів), зате на науковому рівні розвинули мракобіство з малювання формул і керування стихійними елементами з допомогою руконакладання. Ні, не магія. Просто така навука.

"Нікому тооо не трееееба",- хлопчик відмічає що шолом зека має має криваву печатку прив'язки душі і пропонує латам здаватися - та не для того у надсекретний об'єкт виставили в охорону серійних вбивць "Різника" та "Баррі-м'ясника", щоб маленький алхіміку міг вийти вцілілим. Тим часом, знадвору мутузяться два одушевлені обладунки, один з яких-молодший брат головного героя, порятований таким чином після невдалої трансмутації що у світі лишилась тільки його душа, прикріплена печаткою - в цьому світі діють свої мракобєсні заборони, які брати намагалися обійти і поплатилися тілами.
"Порізали-забули",- юний алхімік з незначними ранами майже здолав супротивника, коли виявилось що від знаття шолому Різник не вимикається, бо є дуетом двох убивць, вживлених в один обладунок.
Тим часом Баррі спокушає молодшого брата конспірологією що насправді всі його спогади фальш і він - просто творіння рук старшого брата для своїх квестових потреб, просто всі навколо роблять вигляд що малий хлопчик ніби існував. Муваха-ха-хаха.

"Ніби близько, але так далеко - я знову хотів би бути маленьким" - outro під Скрябіна. https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/videos/1029271913835124/?t=1312

Трохи з історії перших серій
II.
Спочатку була обітниця - не вспокоювати си доки плоть уся не повернеться з-за позасвітнього пропаду.
А було так, шо два хлопчики вирішили воскресити свою маму (грає "Повстань, повстань, лицаре смерті" з World of Warcraft OST https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/videos/1027345850694397/) згідно наукових правил паропанково-алхемічного світу кінця ХІХ-початку ХХ сторіччя.
Натомість, всьо пропало, одна рука, один брат повністю - душу останнього вдалось витягти, пожертвувавши ще ногу і заляпавши кров'ю доспєх - щоб душа там і лишилася.
І почалися мандри - щоб повернути все взад, а бажано ще й світ врятувати, виконуючи по ходу купу соціальних квестів.
От як, наприклад, в Ліорі (згодом - Ліорській Народній Республіці) викрили одного пастора, що прикидався що здатен на будь-які чудеса (мабуть, і відео з воскрешеннями обіцяв, як найправовірнішим прихожанам церкви Аделаджжі...жартую-жартую, в цьому світі ше не додумались до магнітної стрічки, навіть повітроплавство ледь жевріє), а насправді носив на персні недоформований хфілосовський камінь. От його бридокорупцію брати й викрили, попутно ледь уникнувши розстрілу і розправи місцевими.
https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/videos/1028643810564601/ [в інтро грає "Плянета Машин"Скрябіна, згодом MOLOTOV 20-kruzus зі Спатанки. Послухати "Планету Машин" на кліп Альони-Альони можна тут, слідом "Небо Каже: Йди Сюда" у хореографії Лободи ]
У місті почались заворушення між прибічниками і противниками пастора, бо на його місце правляча закуліса прислала гомункула-перевертня, що здатен приймати будь-чию форму, а закінчилось все введенням військ і об'єднанням населення проти центральної влади. Але це буде згодом.
Самі братики заради мети поступили на держ.службу - таке тут прийнято з часу залучення алхіміків на східній громадянській війні. По дорозі до пункту тимчасової дислокації навіть встигли оббезброїти поїзних нальотчиків. [Застосовані треки: Скрябін - Маленька зимна пташка, Фільм (Скоро буде), King Crimson - Цигарки-морозивко

]
На держслужбі вони не тільки отримали доступ до бібліотек, які іноді загадково згоряють https://bozhevilny-krsr.livejournal.com/video/album/301/?mode=view&id=700, а й завели знайомство з полканом та його підлеглими, що мають політичні надії на свого начальника (зокрема, найбільш відома цитата Величного:"як прийду до влади - видам указ щоб усі дівчата носили міні-спідниці")

Наступне, повертаємось до різанини в підземеллі

ІІІ.
"Китайські чіпси"(альбом "Стриптиз"),- на територію пробирається східняк з метою злочини держави розслідувати, а держслужбовців убити, Баррі-м'ясник підриває кнопкою заміновану будівлю, чим звільняє бунтарного гомункула - що вів себе врозріз з планами правлячої закуліси. На цей трек є накладення кліпу Coldplay, знятого Radioaktivfilm разом з табуретками і крамницями у Кийові:
Походеньки химеронаселеними коридорами, алхімік зустрічає Татка Хорого: "Наш татко захворів і дивиться на світ інакше ніж ми"- догори підборіддям. Той алхімік що в манзі-оригіналі був замочений східняком - тут, виявляється, став об'єктом експерименту й за суміцництвом-навуковим керівником зі свободою творчості-взамін загиблої ним трансмутованої доньки вирощує гібриденят.
"Час ходить тихо (2)

Час, час, час, час..."- Скрябін
https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/1192234244163568/?t=1107
IV.
наступне інтро - "Два озера повних сліз".
Потрапляють в лабораторію повну зеків, гомонукляки просять допомогти правильно їх трансмутувати, погрожуючи брату Сталевого.
Треки "Чуєш біль"(кавер Плероми) https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/1193888607331465/?t=841 , "Брати та сестри" (від автора, чий кавер до треку "Empire" гри Little and Big Adventure 2 застосував раніш)

Втручається східняк, а серед зеків знаходиться ще й алхімік-підривач, смертники розбігаються, звільнені химери-ветерани ріжуть штурмову групу Централy, сталеворуконогого брата дістають із трансмуаційної формули товариші по держслужбі, ті не вгамовуються, а продовжають далі своє розслідування.

Кінцівка: "Танець Пінгвіна" з "Україна має Талант. Дитяча версія".

[Мені до вподоби інструментальний кавер Талькова на початку цеї катавасії з лабораторією: https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/videos/1319562528139393/, а ще "Плани" в оригіналі на інтро отуто

із невдалих записів цілісних епізодів]
V.
Трек з "Козаків 3", "Небо каже: Йди Сюда"-Стрічають дохтора Марко, розказує яку бойню учинили держалхіміки 7 років тому на Сході.
Тоді ж внаслідок армійського бардака загинули батьуи Вінрі, хоча в оригіналі їх порішив у госпіталі Шрам, коли прийшов до тями з трансплантованою братовою рукою і впав у стан афекту.
Вигулькує на сцену східняк з чіткими намірами відплати, браття кидаються напереріз і врізнобіч летять сталеві друзки. Виручає те, що на перший раз постраждала штучна кінцівка, наступною мала бутижива плоть.

"Нікому то не треба!.." (версія для готських "Дітей ночей" 2011-ого)
Старший заступається за молодшого, готовий проміняти своє життя щоб іншого відпустили.
Рятують, знову ж таки, знайомі держслужбовці, які у цьому світі вміють підкрадатись, паркуватись і оточувати так, що ніхто не помічає доки не крикнуть: "Аніруш!"

VI.
"Лямур Аттак" https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/videos/1028639833898332/
Месник тікає, потрощені лати та автоброню треба везти додому, на ремонт, знаючи шо старший брателло неодмінно вчергове отримає гайковим ключем від Вінрі Юріївни за негідне поводження з чужою працею.
"Пиво як вода", - герої засідають, вирішуючи хто поїде в супроводі з братами, "пі-ві, пі-ві",- грає мускулами Армстронг, ніхто крім нього не має часу.

"Я не маю сил!!!",- по дорозі гублять у вантажному вагоні брата-обладунка, його вивантажили працівники залізниці на платформі.

Старший брат кидається на пошуки, грає музичка Артем'єва зі сталкеру (фільму) під дощ, якесь дівчисько краде автопротез,- а тим часом якесь хлопчисько краде на велосипеді лати з душею малого брата, якому це набридає і він заговорює до злодюжки. Бамць! Сплеск води у саундтреці Артем'єва. Обладунок із калюжі вєщає що він зачарована річ і радить виконати всі умови, для переконливого ефекту трасмутує велосипед.

А тим часом інший брат дістався хати інваліда-ветерана війни і провів мотиваційну лекцію. Всі речі повернулися своїм власникам.
Знов "Танець пінгвіна", а то що ж, попса і філософствування тут попсове.

VII
А Баррі тут приєднався до найманців-головорізів й під космічний саундтрек зметає табір біженців, де відпочивав поранений пан Шрам.

"Небо! Я хочу копати хмари!" - а малий цілком металевий переживає чи він справжній, чи не були пришиті спогади що він колись відчував дощ.

"Холодний смак",- на біженців натрапляють охочі до соціальних квестів брати Елріки, вислуховують історію як під час зачистки військами мати кинула свою дитину.
https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/1195214977198828/?t=671

До речі, до кому цікаво - що співає жіночий голос, то достатньо перекрутити пісню навспак, тоді Скряба співатиме абракадаброю: https://krolik.biz/mp3_vk/184438296_55403647--skryab_n--holodnij_smak_revers_hidden_song/
"Не трееееба"(кавер Pleroma),-найманці з гранатометом добираються до прихистку біженців, крадуть малолітніх, пан Шрам із братами-алхіміками (початок позитивної взаємодії) кидається у погоню.
Бій під треки Веном (українська ігруля двотисячних) та Еферлордс (не менш древня російська ігруля)

Щодо малолітніх біженців- виявляється, в маминому оберегу були сховані очні таблетки, і зради-кинення напризволяще не було, а мати просто не змогла розгледіть своїх дітей під час наступу військ.
Бальний трек Ен'ї, бо кінцівці дуже пасує
l
Том другий. Ліорська Народна Республіка*

Східняк разом з юною жертвою секти з перших серій тим часом зробили власний культ з чудесами і спецефектами. Менеджером релігіозного руху-виступає якась підозріла напівзогнила дівиця з шахтарського містечка, яка надуживає парфюмами як свого часу батько братів. "То через те, що рідко миємося",- заспокоює вона Сталевого, доки кільце оточення замикається і військові скоро розпочнуть зачистку, попри підозрілі виорані по всій території рівчачки, що вдається помітити аерофотозйомкою.

"То просто хорий мій спокій" ,-коментують друзяки полкана, до того як Сталевий алхімік змінив одіж і пішов разведосом в бунтівне місто. Разом з гомункулами одночасно натикається на Шрама, але той проганяє Курву (головного гомунуклячого спеца по комунікаціям) нез'ясованим оберегом, виявляється- мощами коханої старшого брата Шрама, яку колись намагались воскресити, але вийшло що рештки стали самостійним регенеруючим організмом з філософськими камèнями в ролі двигуна. І, власне, створенням одного такого великого камèню гомункули й займаються, вербуючи підручних алхіміків, і власне для цього влаштували ліорську бійню, стягнули війська,заманили Шрама - щоб злити всіх у Алхемічний казан. При цьому, усе задля того щоб Ліорській Народній Республіці перемогти урядову армію. Сталевий алхімік переконує уводити цивільне населення катакомбами, де їх перехоплюють родинно близькі гомункули, а на поверрхні під саундтрек Новістрани з Republica: Revolution молодшого цільнометалевого брата разом зі Шрамом стрічає Вибуховий алхімік - ман'як-підривник, що зрештує беручи за основу тіло-броню брата головного героя реалізує свою мрію про найкращу у світі часову бомбу. Гублячу другу руку (першу - у бою з ман'ячеллою), східняк дає трохи часу бронеалхіміку, наносячи на того трансмутаційні формули. Далі, безруко бігаючи по місту, заманює на вулиці військових (music God is The Astronaut), попри те що всі вже здогадались шо наорані траншеї насправді глобальнв трансмутаційна формула. Надто вумних полкана та його команду запирають в підвалі зі спущеними голодними химерами. Розпочина трек "Sailors tale"** - кавер на Крімсонюків.

Усі кудись бігають-стріляють, Курві навіть стає жалко східняка, головне тому, що він хоч і без рук-має завершити формулу. Кидається у рівчак-готово. Солдатню і пів воєнкомандувача (з ньо потім термінатора зроблять!) зтирає зі світу. Полкан з друзями вилазять з підвалу, сталевий бігає по пісках - шукає брата. Той виявляється вилікуваним від бомбової хвороби, але з сяйвом полонених душ у нутрі. Курва, натхнена сентиментальним моментом, радить братам тікати, доки всі не кинулись по їх скарб. Що брати й роблять, вміло косплеячи в поїзді статуї чи довготелесого Алукарда (Скрябін - театр! Театр!).
IX.


До головної лиходійки причалапує батько братів-ставити крапку у кількасторічній історії. Каже колишній спільниці по безсмертю й жертвоприношенням: пора гнилі відносини скінчати, адже нікого так ніколи не кохав,як зеленооку матір братів.

["І вже тоді, коли розтане моя кров,
І сльози перестануть бути просто снігом,
(...)

І вже тоді, коли розсипиться земля,
А моя шкіра перестане бути моя", - Скрябін, Очі шо міняли колір]

А от і вона сама - гідрогомункул. Очі хвіолетові. Тата через ритуал розділення душі_розуму_тіла викидують за Ворота істини. Беруться за талановитих синочків.

ІХ

в готелі Сталевий попадає в потасовку з Хіттю й Гнівом, в результаті Хіть раптом омріває стати людиною, а Гнів ледь не приканчує її, паралізувавши оберегом Шрама.
Малого цільнометалевого заманив в свій дослідницький підвал Татко Хорий - оживляти гібриденят з допомогою хфілософського каменю. Туди ж навідується роботодавець - прес-секретарка фюрера з печаткою уробороса.
Паралельно, старшенький розвідав родинні таємниці - хто була та бабуся що тримала фотографіє батька братів в рамочці на пам'ять, а нещодавно перейшла в тіло дівиці з шахтарського містечка і змусила Жадобу знудити камінцями ( ). Герой відкопує рештки невоскреслої матері щоб спинити гомункула на її основі - але мощі краде мале стерво (Гнів), недовоскресла дитина училки алхіміків. На збройному заводі стрічають ще двох гомункулів - Курву(Хіть) та водяну планетницю (Лінь). Хіть за обіцянку малолітніх братів зробити її нормальною чувіхою - переходить на їх бік і рубається з двома бувшими колегами, потрапляє на алхемічну формулу на підлозі і вибльовує гарантію регенерації. Гнів страчує її як просту смертну. Далі, брати держать підморожену Лінь -https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/1039064342813893/?t=904 та пригадує як була чотирилапою ("Моя собака облизує тапок",-Скрябін), прибігає стерво й допасовує себе до планетниці (трек https://youtu.be/UBrpToZ8uEc), чим вирубає її геть, адже вже раніш всунув в себе мощі матері алхіміків. Сталевий перетворює Лінь на спирт, вона випаровується під інструментальний програш треку "Я вална"(пригадує, була така пісня? Програш взято тута https://youtu.be/vcNylGYq-v4)

Х
https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/1039077832812544/
"Ненормальне літо! Аномальні квіти! Аномальні діти!" -Лінь, трансмутувавшись у спиртяку, вибухає й випаровується. На цьому хімічні досліди з водою припинені.
Але обладункового брата викрадають Заздрощі й тягнуть у вороже лігво.
Тимчасом, у польовому штабі опору гомонуклячій диктаторі, майор Армстронг розвіює занепадницькі настрої демонстрацією своїх сяйливих мускул. Практично діє - офіцерський склад вражений!

Оскільки весь сюжет - це додумки сценаристів серіалу на основі перших глав манги - то персонажі теж не знають що робить, відчутно лиш що справа рухається до кінця.
Сталевий з училкою єдиноборств не придумують нічого ліпше, ніж взяти штурмом штаб, бо там мав би засідати фюрер, а він виявився у себе на дачі - никає мощі, Натомість, стрічають термінатора, що командував взяттям "Ліорського казана" - сталевий випадає у вікно на автівку полкана, понуро катається в ній під кавер "Я твій пасажир", викладаючи відомості і плани на майбутнє, чим укріплює віру полкана в успішність держперевороту: з подругою вирушають на атентат, доки команду підлеглих кинуто в окопи - відтягти на себе армію, відстрілюючись по танках з машинґверу.

Том третій. Смерть сталінофюрера (Не одразу. Бо регенерує)

ХІ.Скрябін "світ без очей".
Малий по підказці інших юних талантів знаходить підземне місто (безлюдне), в урочистій залі грає бальна музичка.
Вмикається Скрябін "як музика"- мелодія з альбому Modna Країна.
[Кому цікаво, ця ж музичка є в накладі на трейлери "Дикого поля" та "Іззі" ]

Про все з'ясовує у наряженої зогнилої дівиці. Та викида його знайомим трюком за межі цьої реальності. Але, як виявилося, - до нашого(!) світу. Британія 1914, бомбардування цепелінами. І батько тут при штабі оборони.

https://www.facebook.com/video.php?v=867706776658306
А училка тим часом ховається від кулемету за ненадійною барикадою, доки їй на поміч не приходять інші військові, хапаючи по рукам і ногам паропанкового термінатора. Той висуває ствол ще й з рота і розстрілює. Получає в потилицю осколковою гранатою, дим, пилюка, збігаються військові. Знову всіх розстрілює, а останнього вцілілого перепутає про місцезнаходження бунтівного полкана, за яким вирушає на перехоплення.

Той якраз прокрався до помістя першої особи держави [вмикається трек підземельної битви з Etherlords], звідки навмисне відіслано держохорону з сім'єю та спільницею полкана. Фюрер залюбки спускається в підвал "по щура" на герць, двері зсередини запечатуються плавильною алхімією...[Вмикається улюблене "bitva-2" Кирила Покровського з "Evil lands"]
Але не склалося - почвара володіє божим зором і запросто відслідковує повітряні потоки, які полкан трансмутить для вогнянного нальоту. Вусатий нелюд жорстоко ранить надію нації.


Доки вогнянний алхімік був зайнятий невдалим атентатом, конвой з його подругою та першою леді потрапляє в дтп зі стрічною автівкою термінатора, який сів за кермо в неадекваті. Той помічає відступницю, вихоплює зброю в охорони й намагається застрелити в порядку самосуду. Полканська напарниця відстрілюється, раниться, але добігає в зеленку.
З вогником в очах і внутрішнім димком, з пустим казенним БК, але віджатим стволом, паропанковий кіборг вирушає на держдачу пішаком.

ХІІ
* * *
Маленький відступ
От чим мені подобається творчість колишнього клавішника Арії Кирила Покрофський - тим що його саундтреки звучать цілком в дусі "старої школи" пострадянської ментальності https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/878065512247111/?t=1232, хоч бери і з ними "жіночі фентезі-романи" екранізуй: граф'я, балкони, стєпі широкі, балюстради, посьолки і ельфійствующі тьолки... ой, сорі, щось мене понесло.
В плані старовини по мелозвучності мені ще подобається Harold Faltermayer - саундтрек до Two Worlds : https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/1039089749478019/?t=1809
* * *
В охоплений полум'ям підвал до вождя народу прибігає його вихованець [під час дтп був пристебнутий!]. Звітує про своє бажання помочі, доки вусань проштрикував військового чина, але з проявленою ініціативою на місцях не вгадав: приніс "зброю" із сейфу, що виявилась останками людської першооснови гомункулофюрера, чим паралізував і призвів до спалення керівництво держави, а на тому й авторитарний устрій, який після всього довелося заміняти парляментаризмом
[тречик з "Деміургів" - Тріумфальна тема перемоги в ефірному бою]
Вже згорів особняк Верх.Головнокомандуючого, з вогню полкан вивів племінника перших лиць держави, на вороттях його зустрічає довольний термінатор з віджатим пістолетом.
Хльостають постріли - автоброньований кіборг падає, на щастя, на своїх двох тілоохорониця встигла прибігти вчасно.


Вже згорів особняк Верх.Головнокомандуючого, з вогню полкан вивів племінника перших лиць держави, на вороттях його зустрічає довольний термінатор із пустим своїм БК, але з віджатим пістолетом.
Хльостають постріли - автоброньований кіборг падає, на щастя, на своїх двох тілоохорониця встигла прибігти вчасно.

Звісно, малий Сталевий, переселений у двійника з нашого світу, не задоволений лишатися тут, доки з душею його брата в розцацькованому формулами обладунку проводитимуть бузовірські ритуали гнилі почвари (головна лиходійка ще подумувала закохати в себе малолітку, переселившись в юну жертву сєкти та воєнного конфлікту, ту саму, що поставала духовною лідеркою в Ліорській республіці).

Свариться і уїздить від батька геть.

Але на автівку падає підбитий дирижабль (ова, соупаденіє?) В останній спробі герой сплескує руками, хоч знає що алхімія не діє. Вороття істини відчиняються..

<Скрябін - Казка>***
https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/878493962204266/?t=134
"І добра фея любить тільки - себе!" (Зображує жмакання цицьок у кліпі
https://youtu.be/ooZRMR3M8NQ?t=113)
...
І невелика є людина-гора,
І в короля ніколи грошей нема,
І Білосніжка вже продалась давно..
Та ваша казка - то попсуте кіно!" - Скрябін

Заздрощі заввиграшки лупцюють героя, міняючи личини. Зізнаються, що вони - давній перший син батька і вбивають Сталевого.

"Спии! Спииии!"

Але ж діти щось придумають? Лишився один - філософський камінь з принесених жертв усього сюжету. Відстороняє гомункулів і воскрешає брата, сам пропадає. Старшенький, з цілими руками-ногами, знов малює щось мракобєсне, втрачає руку і ногу, закидує себе назад в Європу 1914-ого, зате брата витягає, тілом цілком здорового, з пам'яттю трохи неповністю.

Заздрощі, дізнавшись що батечко живий десь при штабі Черчіля, рушає в Двері Істини, обманом проходить Сторожу і випадає по інший бік Великим Змієм. Бо він і є в оригінальній манзі шестилапим зеленим ящуром розміром з невелику гору. Хоча насправді - Хробак. [див.посилання в другій передмові]

А гнилу багатолітню дівку схавав Ненажера, бо вона забула його вивести з режиму Животнаго Начала.

Кінець. Один брат в постдиктатурному світі, інший перебирається до Німеччини, де батько тусить з поважним товариством Туле і Карла Хаусхофера.
У веймарській республіці назріває економічна криза і соціальне невдоволення - народ готовий голосувати за кого попало, а сталеворуконогий (знову) захоплюється ракетобудуванням й проривами новомодних наукових світил.

З бонусних серій 2003-го відомо що Сталевий доріс до бороданя і навіть має кольорову фотку з Обамою: Хм...хоча, явно шось нахімічено, адже до провалу Пивного путчу він сидів із ромами у Європі!

f

Приміток. Трохи
* Да, до речі, тут дуже вдало пасує трек "Серпент райдерс" з "Туманів Пандарії", хочете глянути на українські фентезі-трейлери?
**на Sailor's тейл є накладений трейлерами один російський фільмець та український містичний триллер з Миколою Вереснем та, епізодично, з Митцем:
*** - оце "багато я бачив тих ваших казок" звучить дослівно у "Мушечках" від гурту [О], накладено на "Заборонений Прийом"  Самий сок


Попередні цільнограйні доробки:

Аместріс Ateo https://bitter-onion.livejournal.com/3813294.html

Гельсінг ateo https://bitter-onion.livejournal.com/2783820.html

Просто насаджено купа українських фільмтрейлерів на триваючі програші музики: https://bitter-onion.livejournal.com/3213186.html
вот анімешні ідеї для вас скінчилися...хіба що, випадково підбереться в умі на що з баченого ще щось з чутого накласти..

Tags: кіно, музика, пісня
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments