Коли Зеленський сяде - треба буде скасовувати послідовно кожен папірець, котрий цей гідрант підписав

Про нового героя Кузьменка.

Можна я, як людина, котра знає напам'ять альбоми "Казки", "Мова риб", "Птахи"... Як людина, котра знає ті пісні Кузьменка, котрих не знають 90% українців. От, з цієї точки зору - напишу. Всі ж вже написали, мені що, не можна?

Кузьменко, звісно, не винуватий,
Що президент у нас дурнуватий...
(вибачте, віршем вийшло).

Кузьменко загинув, трагічно розбився на зимовій дорозі у дорогому позашляховику. Десь читав, що його Тойота - це одна із найбезпечніших машин в світі, і представники заводу оглядали машину, бо були в шоці. Смертельні ДТП в такій машині вкрай рідкісні. Тому хочу підкреслити - на мою думку, поза всяким сумнівом, що це було просте ДТП, всі решта видумки про "Кузьму вбили" - це для дебілів. Якби там було хоч щось підозріле - то це би набуло такого розголосу, що Карпати би захиталися. Але там не було нічого, до того ж були свідки ДТП, тобто жодних варіантів приховати кінці у воду.

Є відомий вислів - про мертвих або добре, або нічого. Насправді це неправильний вираз, в оригіналі має бути "або нічого окрім правди". Так от.

Кузьменко зробив себе сам, став із нікого - відомим на всю країну. Написав дофіга хороших і дофіга "такихсобі" пісень. Деякі з тих пісень стали всенародними хітами, як то пісня "Мовчати", "Спи собі сама", "Мам", "Не встидайся то твоя земля", і ще багато.

Але Кузьменко - і звання Героя України - речі несумісні. Кузьменко красиво жив, норм заробляв, багато подорожував, любив комфорт, не встидався брати гроші за політичні концерти перед виборами, і за Кучму, і за яника... Знав мільйон анекдотів, і був прекрасним співрозмовником, кожне інтерв'ю із ним було яскравим. Але ні слова, ні молекули геройства не бачу.

В Україні, під час війни, коли люди віддають життя за свободу і за життя свого побратима... це дикість, це наруга над пам'яттю Героїв, це намагання знівелювати їх свідомі ПОДВИГИ і прирівняти їх до веселого хлопця з мікрофоном. Це подібно, як наш півшостий президент зустрічав з ескортом, оркестром і почестями - загиблих у авіакатастрофі в Ірані. А от з війни загиблих цей випадковий президент ні разу так не зустрічав.

А чому Кузьменко герой України, а Потап ще ні? А чим це Потап гірший?
А Настя Каменських?
А Вакарчук? Ви подивіться на його торс мускулистий! Та він вилитий герой!
Чим Кузьменко кращий? Тим, що не впорався із керуванням на зимовій дорозі і так влупив у зустрічного, що вирвав задній міст із ГАЗона?

Коли Зеленський сяде - треба буде скасовувати послідовно кожен папірець, котрий цей гідрант підписав. Шкода лиш батьків та родичів Кузьменка.

UPD. У коментарях розкішно хтось підмітив - є один співак, котрий заслуговує на звання Герой України. Це - Василь Сліпак.

UPD2. На багаточисельні прохання - так, Кузьменко допомагав пораненим в львівському госпіталі, це звучало неодноразово. І кляв війну і казав що вона не має причин, схоже, що не розумів, що це війна за Незалежність, а причина в тому, що на Україну напала рф.

Андрій Боднарчук

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded