CRAZY FASCIST(Михаил) (lampika) wrote in bitter_onion,
CRAZY FASCIST(Михаил)
lampika
bitter_onion

Білоруські протести - відмінності від Майдану

Глянув короткий огляд тактики білоруських протестуючих і помітив відмінності що випливають з першопричин самого протесту.
1. Партизанська тактика боротьби з малими групами противника.
На великих акціях протесту не буває сильного спротиву мусорам, генеральної битви не станеться, оскільки сам факт багатолюдних мітингів є протизаконним в Білорусі, то вже самі вони є значним проривом в боротьбі. А силові дії проти представників влади відбуваються обабіч головних арен, методом миттєвих атак на неуважних поліцаїв. Це повинно сильно деморалізувати особовий склад.
Майдан же був фактично законним мітингом що переріс в постійну діючу акцію протесту. Це була "теріторія без Януковича", але вона на початку не вимагала відставки влади. В Білорусі всі знають що Лукашенко диктатор, він це прямо говорив, і тому він в принципі не буде поступатись сам, я думаю навіть якщо хотів би, то не стане це робити - діти повинні пройти протестний етап розвитку, це формує самостійну особистість.
2. Чесні перевибори зараз в Білорусі не потрібні, навіть небезпечні - може виявитись що Бацька знову отримає підтримку більшості.
Необхідна відставка Лукашенко. Але не зараз, а в результаті кількох років протесту. Суспільство повинно викрісталізувати свою опозицію, провести в собі глибоку просвітницьку роботу з виборцями. У нас такого не було і Порошенко обрали на емоціях, і коли ті згасли, то повернулись до старого лайна.
3. Потрібно тримати РФ в постійному напруженні як мінімум на два фронти - Україна та Білорусь. Вони не зможуть вторгнутись одночасно в дві різні держави, наприклад якщо введуть війська в Білорусь, то у нас буде можливість звільнити Донбас, якщо почнуть повномасштабну війну у нас, то білоруси зможуть скинути Лукашенко і піти в сторону Заходу. Те що у нас зараз Шмаркля велика перевага для РФ, бо вони можуть окупувати Білорусь і вийти на наші північні кордони.
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments