CRAZY FASCIST(Михаил) (lampika) wrote in bitter_onion,
CRAZY FASCIST(Михаил)
lampika
bitter_onion

"Что-то бєспокоіт мєня Гондурас"

Білорусь не готова до зміни влади на даний момент, зараз у них немає праведного приводу для гніву і зміщення Лукашенко.
У нас під час обох Майданів були причини, в 2004 - підтасовка результатів виборів, у 2013 - побиття студентів та закручування гайок під час протестів проти мусорського бєспрєдєлу. У нас були конкретні справедливі вимоги які влада могла виконати.
У білорусів такого нема, вони просто хочуть щоб влада поступилась забаганкам меншості, адже вибори "опозиція" програла розгромно, ну не вірю що там були хоч якісь шанси навіть на змагання з Лукашенко. Вимога відставки Бацьки це не більше ніж побажання меншості які абсолютно законно можна ігнорувати.
Протести можна було робити проти незаконного затримання кандидатів, проти недопуску їх до участі у виборах, але не проти результатів виборів проти яких вони не виступали.
Так я вважаю що Лукашенко диктатор, що він злочинно утримує владу, але зараз для опозиції краще зберегти неперевність влади і тиснути на неї всіма правдами та неправдами, ніж підставляти всю державу під окупацію Зеленими чоловічками.
Також вигідність протестів для РФ підтверджується масованим схваленням з усіх рашкованських помийок. Давно вже можна використовувати правило "Послухай що каже Раша і зроби навпаки"
Subscribe

 • Гарна бувальщина

 • Лучок'76

  Уже тогда он рос медийной персоной, понимашь.

 • Про статейку Путіна

  Доволі вторинна за змістом стаття Володимира Путіна про росіян та українців цікава лише тим, що задає той простір, у якому віднині мають…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments

 • Гарна бувальщина

 • Лучок'76

  Уже тогда он рос медийной персоной, понимашь.

 • Про статейку Путіна

  Доволі вторинна за змістом стаття Володимира Путіна про росіян та українців цікава лише тим, що задає той простір, у якому віднині мають…