luk_aa (luk_aa) wrote in bitter_onion,
luk_aa
luk_aa
bitter_onion

Бєня знає за облаву?

Мін'юст США звинуватив Коломойського у відмиванні мільярдів, виведених з "Приватбанку", - The Washington Post. Міністерство юстиції США звинуватило українського олігарха Ігоря Коломойського у відмиванні мільярдів доларів, виведених з "Приватбанку".

"У четвер міністерство юстиції звинуватило українського олігарха, якого вважали союзником президента цієї країни, в розкраданні мільярдів доларів з банку, яким він колись володів, а потім використанні величезної кількості компаній для відмивання цих грошей у Сполучених Штатах і в усьому світі.

У цивільному позові про конфіскацію комерційної власності в Кентуккі і Техасі Міністерство юстиції заявило, що Ігор Коломойський і його діловий партнер Геннадій Боголюбов вкрали у "Приватбанку" стільки грошей, що національний банк країни був змушений виділити установі 5,5 млрд доларів допомоги "щоб запобігти економічній кризі для всієї країни", - пише американське видання.

Серед покупок Коломойського і Боголюбова було понад 5 мільйонів квадратних футів комерційної нерухомості в Огайо, сталеливарні заводи в Кентуккі, Західній Вірджинії та Мічигані, завод з виробництва мобільних телефонів в Іллінойсі та комерційна нерухомість у Техасі.

"Коломойський вважається союзником Зеленського, який до свого обрання був актором і знявся в комедійному шоу, яке транслювалося в мережі Коломойського. Коли Зеленський був обраний, багато хто вважав це благом для Коломойського, особливо після того, як новий президент призначив особистого адвоката Коломойського главою своєї адміністрації. Дехто у США з підозрою ставилися до зв'язків Зеленського з магнатом, вважаючи, що цей зв'язок суперечить обіцянкам Зеленського проводити антикорупційну програму реформ.

Однак відтоді Зеленський не підтримував повернення контролю над "Приватбанком" олігархові і звільнив цього головного помічника. Проте Коломойський був доволі задоволений нинішнім керівництвом України, тому повернувся з добровільного заслання в Тель-Авіві і знову оселився в Києві, де підтримує зв'язки із членами президентської адміністрації", - зазначили в The Washington Post.
Tags: Україна, прєкрасноє, экономика
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments