Макаронний монстр по-українськи

Про Церкву Святої Ядерної Зброї.

Об’єктом поклоніння вірян є процес розробки, виготовлення, постановки на бойове чергування та бойового застосування елементів ядерної тріади, а саме бомб та ракет з ядерними(атомними, водневими, термоядерними) боєголовками, в інтересах Української Держави.

Верховним божеством для вірян та Церкви є Ядерна бомба, що боєготова, і може виконувати або виконує бойове завдання.

Головним предстоятелем Цервки є Верховний Головнокомандувач Української Держави. У випадках, коли державне керівництво – антиукраїнське, предстоятелем призначається вчений, який спроможний розробляти ядерну зброю, або засоби її доставки.

Богослужіння – заходи, що проводяться для розробки, виготовлення, постановки на бойове чергування та застосування ядерної зброї проти ворога, а також заходи, що мають на меті популяризацію ідеї існування України, як ядерної держави.

Церквами та капличками вважаються всі пускові шахтні установки, пересувні пускові комплекси, стратегічні бомбардувальники, підводні човни, що несуть ядерну зброю; органи управління ядерною тріадою; підприємства, що розробляють компоненти ядерної зброї; військові частини, в яких на бойовому чергуванні стоїть ядерна зброя; навчальні заклади, що готують військових до застосування ядерної зброї, вчених – до її розробки, спеціалістів – до її виготовлення; конструкторські бюро та інститути, де розробляється ядерна зброя.

promo bitter_onion Березень 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded