Systemhalted (systemhalted) wrote in bitter_onion,
Systemhalted
systemhalted
bitter_onion

ЖОВТИЙ БЕЗВІЗ

Днями сталась одна вкрай дивна подія. А саме було видано указ президента України про запровадження безвізового режиму з Китаєм [1]. Зауважимо, передовсім, що цей назвемо його так "жовтий безвіз", запроваджено в односторонньому порядку, тобто громадянам України щоб потрапити до Китаю, таки треба віза. А от китайцям, принаймні з 1 серпня 2020 року до 31 січня 2021 року до України - ні.

Вкрай дивне рішення з ряду причин. По-перше, в силу того, що Китай став вихідною точкою поширення так зв. "коронавірусу SARSCov-2", китайцям заказаний шлях до багатьох західних країн, зокрема до США [2]. По-друге, зняття обмежень на заїзд китайців виглядає як плювок в обличчя українцям, для яких з 1-го серпня буде встановлено нові обмеження внаслідок так званого "карантину" [3]. Перше, що спадає на думку, це те, що такий захід згодом дасть привід запровадити карантин ще на 100500 років. Хоч ясно, що це не є базовою причиною. Очевидно, просто китайський юань у великій кількості потрапив до кишені чийогось лапсердака.
Враховуючи, експансивну натуру китайців, особливо чинного там режиму, в те, що таке рішення нашого президента є його ініціативою, що спрямована на поліпшення туризму, може повірити тільки повний дурень. "Жовтий безвіз" явно встановлений з ініціативи КНР, і тут реально страшно подумати яку мету переслідують неомаоїсти.

1) Це може бути як вилазка китайських фермерів з метою придбання або оренди земель с\г призначення, про що витоки інформації трапляються постійно. Зокрема ще в 2013 році були відомості про спроби оренди землі китайською державною компанією [4]. Цю новину тоді почав спростовувати один патріотичний депутат звинувачуючи у всьому, звісно ж, Кремль. І чого б це цікаво.
2) Такий безвіз може сприяти продовженню вивезення українського бурштину [5,6], про китайський аспект якого не прийнято чомусь згадувати.
3) А може вивезення немовлят з України для специфічних потреб китайських багатіїв (ні, бл..дь, це не конспірологія, це факт визнаний навіть нашим толерантним МВС [7]).
4) Висока ймовірність, що "китайські туристи", це працівники якоїсь підрядної компанії з Китаю, яка буде виконувати в Україні певні роботи на зразок будівництва доріг, що вже у нас відбувається [8]. Українському бидлу ж робочі місця не потрібні. Не виключено , що деякі з цих робітників залишаться потім в Україні назавжди. Відносно непоганий розбір ситуації, у яку попадають країни, що ведуться на масові китайські інвестиції, можна почитати тут кому цікаво [9].

Роботи китайцям купа, хоч це все звісно ж буде подано як туристичні візити, лохи проковтнуть.

До речі, просто інформація: встановлення систем стеження за бидлом під вивіскою розумного міста в деяких містах, наприклад, теж проводять саме китайці по своїм ультратоталітарним лекалам. Як мінімум китайська компанія Huawei має таку угоду по Харкову [10]. До слова, колишні колеги по партії вищезгаданого анонімного патріота дуже люблять впроваджувати такі системи там, де мають доступ до, наприклад, міської влади.

Наш телеграм-канал: https://t.me/zentropa_ukraine
Джерела:
[1] https://www.president.gov.ua/documents/2952020-34497
[2] https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/travelers/from-other-countries.html
[3] https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3072661-ukrainu-zavtra-podilat-na-cotiri-karantinni-zoni-moz.html
[4] https://vk.com/wall-47708839_2636
[5] https://radiotrek.rv.ua/articles/burshtyn_z_ukrainy_vyvozyat_do_kytayu_u_korpusnyh_meblyah_a_rozrahovuyutsya__ayfonamy_cherez_polshchu_fotovideo_240621.html
[6] http://www.volynpost.com/news/147749-iak-i-chomu-burshtyn-z-volyni-ta-rivnenschyny-potrapliaie-u-kytaj-video
[7] https://www.facebook.com/anton.gerashchenko.7/posts/2911076162312545
[8] https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/2879082-zitomirska-oblrada-proponue-prizupiniti-roboti-na-dorozi-aku-buduut-kitajci.html
[9] https://zn.ua/ukr/finances/kitay-yakomu-vse-malo-320867_.html
[10] https://www.city.kharkov.ua/uk/news/kharkiv-spilno-z-kompanieyu-huawei-rozrobit-kontseptsiyu-rozumnogo-mista-42091.html
#зентропа_новини@zentropa_ukr
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments