Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Що пити

Влітку 2017 року я чуть не здох, бо був тоді не в Україні. А тем де був, було понад 40 градусів в тіні. А ще місцями треба було пересуватись паблік траспортом, бо ремонти доріг.

І от мені порадили, як робити електролайт.
Вода + мед + сіль + фрукти чи ягоди + пару інгредієнтів з аптеки, які продаються без рецепта. В тій країні не проблема купити свіжий сік, тобі вичавлять та розіллють по пляшках. Перший електролайт (простий) я зробив того ранку і, на диво, відчував себе нормально цілий день.

Робити то можна приблизно як той чувак:

https://www.youtube.com/watch?v=-V_sHxdooao

Ввечері того дня я поліз ув гугл і прочитав, що мені заканало. Тому що це потенційно ризикована штука, якщо вибрати неправильні інгредієнти. Наприклад, у мене низький тиск, отже з магнезією треба обережно. Або не підходящі для певного варіанта (в довгий похід краще брати гіпертонічні напої).
...Корочє, підібрав собі інгредієнти. І тепер кожного літа нормально відчуваю, та й коли думаю (це я нагадую про ранковий пост). Ну, як нормально -- на свій вік :)
Але загалом, американці праві, коли п'ють багато води.

ЗИ: того ж літа дізнався, що правильно називати то айзОтонік. Ледь перевчив себе... Але то вже інше питання, не про здоров'я чи навчання.

Tags: безкацапов, медицина/здоровье
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments