Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Thank You for Your Service

З квітня 2007 року по квітень 2008 року Девід Фінкель (David Finkel), кореспондент газети "Вашингтон Пост", провів в загальній складності вісім місяців на сході Іраку разом з молодими піхотинцями.
У 2009 році в книзі "Хороші солдати" він зобразив їх болісний щоденний досвід на війні, як говорили в одному відео -- у них були розстріляні нерви та товариші (their nerves and comrades were shot).
Через 5 років він повернувся до тих солдат, які пішли з армії. І хоча вони залишили війну в Іраку, війна в Іраку їх не залишила. "Дякую за службу". Потім ще фільм зняли https://www.imdb.com/title/tt2776878/

Книгу я читав, дуже складно.
Фільм не додивився, я не чутлива людина, але пару разів плакав. Може тому, що мій босс в ті часи був снайпером армії США, пройшов ад, наркотики, розлучення.
А мій приятель дитинства Олексій Бабінеці пройшов ДАП і досі має ПТСР, це я знаю з третіх рук максимум. Батько того Бабінця був моїм вчителем фізри, воював в Афгані і теж, як я розумію тепер, мав ПТСР.

* * *

Школа мого сина біля Академії Сагайдачного, діти багатьох офіцерів друзі мого сина, самі офіцери -- мої друзі. Мій син з певних причин може спокійно ходити по территорії, я не можу а він може.
Я навчив його дякувати -- "дякую вам за наш захист". Thank You for Your Service.

* * *

Це не "довбана армія" винувата, що вибрали Шмарклю.
То рагулі і малороси зробили -- Баклажан, Трімц, Дриперс, СейнтДемон, Шмарпля і отой підорас odyssey-sys, який травив тут тих, хто не писав радісно про Шмарклю, подивіться його висер типу "пєця ні уйдьот" https://odyssey-sys.livejournal.com/65307.html. Калотун ще, із відомих тут протокацапів. Бо то все -- бидло, а мо' й агенти Кремля. І бидла просто статистично більше, ніж ЗСУ.

* * *

І ще нагадую. Так, ви можете писати правду про того чи іншого підораса, навіть якщо він служив в ЗСУ. Але тут в Засадах заборонено писати погано "загалом" про ЗСУ, бо то -- частина символів України.
Краще привчіть дітей дякувати ЗСУ, і самі почніть то робити.
Мені не в падло пропустити солдата в черзі, навіть якщо спішу і спина в мене болить. І заткнути єбало зєлєбобам, коли вони воняють "а чєво ета малодова мущіну бєз очєрєді? я бірємєная!".

Tags: навіяло
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments