dagrael (dagrael) wrote in bitter_onion,
dagrael
dagrael
bitter_onion

Довбана армія?!..

Останнім часом з величезним сумом спостерігаю, як потихеньку шириться у соцмережах думка "так армії й треба, сама винувата, адже голосувала за Зеленського".

По-перше, хочу відзначити, що цей посил є досить неправдивим.
Голоси військовослужбовців (що я вже декілька разів доводив зі статистикою) розподілилися приблизно як 58/40, тоді як загальна ситуація по країні склала 73/25, а на фронті - й взагалі 40/58. Іншими словами, цивільне суспільство проголосувало за "зелень" набагато активніше, аніж військовики... Але це не головне.

По-друге, цей посил є нелогічним.
Так, я можу зрозуміти певну логіку у ствердженні - "вчителі проголосували за Зеленського, тож нехай тепер вигрібають", яке висловлене з надією, що до вчителів таки дійде... Але шановні й не дуже, що саме, на вашу думку, має "дійти" до армії???

Що деякі з них помилялися, коли віддавали свій голос за Зеленського?! То багато хто з них це вже й так зрозумів.
Чи може, до них має "дійти" щось таке особливе, від чого вони почнуть робити свою справу краще - тобто, краще боронити свою державу від російського агресора?! Але ж чекайте, вони і так це роблять! Дістають поранень, гинуть ЩОДЕННО - за те щоб ви жили спокійно. Вам цього мало?!

По-третє, цей посил є інфантильним.
Така глибока, наче дитяча образа вкорінилася у свідомості нормального українця на усіх тих, хто голосував за Зе, що він вже де-інколи готовий тицяти оце "так вам і треба", навіть не розбираючись, кому саме він це тицяє. І доходить до маячні - де-інде я навіть під постом про загиблого морпіха читав оте "самі винні"!
Агов, схаменіться - він загинув за вас, а ви йому "так тобі і треба"???

Давайте оцінимо ситуацію у комплексі.
Що ми робимо?!
Деякі з нас зловтішаються проблемами армії, не усвідомлюючи, що проблеми армії - це проблеми кожного з нас. Чим гірше їй, тим в результаті гіршим стає захист кожного з вас від російської агресії. Це те ж саме, що радісно срати самому собі у штани.

Тому закликаю вас до протидії таким висловлюванням у мережах.
Армія - це ваш захист, а не об'єкт для виливання негативу.
Subscribe
promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 84 comments

Bestdagrael

July 26 2020, 15:44:53 UTC 3 years ago Edited:  July 26 2020, 15:45:55 UTC

 • New comment
Дякую, тепер ваша думка стала для мене набагато яснішою.

Я недарма казав вище, що тема залучення армії до силового формату зміни влади обговорювалась і обговорюється досить широко. І є дві основні думки "за" і "проти", вважаю, що вони вам відомі.
"За" - це той набір міркувань, що виклали ви, і сенс у них безперечно є.
А "проти" - це не менш обгрунтовані та небезпідставні побоювання того, що силовий заколот відкине позиції України на міжнародній політичній арені далеко назад, після чого ми залишимось сам-на-сам з Росією. Яка в свою чергу обов'язково використає ситуацію такого "політичного роззброєння" України для її захоплення за варіантом, схожим на кримський.

Уявляєте, який це буде їм подарунок?!

Не варто забувати, що за Конституцією України, позиціями якої на політичній арені так само можуть оперувати й наші вороги, армія не може використовуватись для зазначеного... До того ж, державний переворот без підтримки основною частиною суспільства є приреченим (чи не в цьому пості наводили приклад ГКЧП)

Тож мені особисто більш перспективним видається варіант Майдану, який проведе саме народ, але за умов невтручання армії на боці влади (підтримки нею народу у разі необхідності). До того ж, наш народ вже далеко не такий беззбройний, як це було у 2014 році.