CRAZY FASCIST(Михаил) (lampika) wrote in bitter_onion,
CRAZY FASCIST(Михаил)
lampika
bitter_onion

Волинська возня як вірус направленої дії

Схоже що все ж таки нещодавній "теракт" це не лише шоу для рейтингу, але більшою мірою дресировка Шмарклі перед важливими подіями в яких він погодиться на умови терористів. Йому дали відчути що терористи не такі вже і страшні, що виконанням їх умов можна рятувати людей, створити враження що терористи вимагають менше, поступааючись більшим. Наприклад життя людей в обмін на відеозвернення. Мир на Донбасі в обмін на припинення військового опору агресору.
Але всі терористи вимагають більше ніж дають, тому поступка їм - це гарантований програш. У нормальних людей при перемовинах з терористами будь які задоволення вимог намагаються обернути в вигоду цілеспрямованими діями, виманити, отруїти газом, підсунути прослушку, посварити спільників, витягти заручників. Перемога влади у взаємодії з терористом це їх знищення.
Тому Шмаркля вчора програв, і зараз у нього в голові йде процес прийняття цього факту, він собі шукає пояснення чому то було правильно. Це ментальний вірус, обдуманий досвід який вбудовується в мислення і спрацює в іншій формально схожій ситуації, але зовсім іншим масштабом.
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments