dagrael (dagrael) wrote in bitter_onion,
dagrael
dagrael
bitter_onion

Іспанський сором

Джон Сміт, ФБ:
Шоу Бені Хілла в Україні.
У фінальному епізоді мав бути красівий кадр з підльотом БТРа, але актьор заїбався сидіти на жарі і вийшов сам. Але крєатівщік з ОП наказав не скасовувати красівий драматичний епізод, тому кинули гранату в переляканих заручників і провели "затримання".
Спецназ у шлємі і броніку з автоматом у руках красіво зістрибує з броні і ламає собі міжпозвоночні диски нахер. Або не ламає. Якщо перед трюком витягти бронеплити з броніка (Школа Каскадерів ім. "Бубочка на передовій").
А актьора можна зрозуміти: він городське їбанько з протікшим дахом і давно на гачку мусорів, але ж ми не домовлялися, що я сижу на жарі цілий день.
В кінці, Вова, який ні з того, ні з цього перериває відпустку (ніби щось знає), повідомляє в інтерв'ю:
- Це було не для рейтингів, вони в нас падають, але повторюю: не для рейтингів! Не думайте про розового слона, не думайте про розового слона!
Весь кріатів запороли пересічні українці, що спалили і виклали перерву між дублями.Особливо рекомендую переглянути відео у його пості (сюди воно не заливається). Дуже потішив вибух у стороні на 00:28 відео.БТР з мужніми спецназівцями запізнився на 1,5 хвилини!

Ще один ракурс

Опубликовано Elena Ilyina Вторник, 21 июля 2020 г.


Мені особисто стало УСЕ ЗРОЗУМІЛИМ щодо луцьких подій.
Хтось вірно написав на ФБ, що люди для Зеленського - ніщо, йому важливий лише його рейтинг. Але то всьо хєрня, що у цьому довбаному загальноукраїнському шоу "Навеличніший Президент" постійно трапляються нескладухи - бидло хаває і таке лайно!


І зеленому охлосу якось піхуй на кинутого нещодавно напризволяще та померлого українського бійця...
Хоча насправді саме отой випадок і показує РЕАЛЬНЕ відношення шмарклі до українців. Тому, як завжди, потрібна ще порція зеленої сцанини нам у очі.

Господи, скільки ми ще будемо терпіти цю мерзоту?!..
Subscribe

 • Чистосердечне

  «Вот у нас, в нашей стране на протяжении XX века дважды распадалась российская государственность: после революции 1917 года, когда Российская империя…

 • Що подарувати російським знайомим

  Обкладинка. Украинский национализм: ликбез для русских. К.Ю.Галушко Рік видання: 2021, ISBN:978-617-95135-0-3, Ціна: 290 ₴,…

 • ... и получили "Королевство кривых зеркал"...

  Как писал не так давно кто-то умный, Украина была воюющей страной, а стала воющей. Вроде бы, разница в одну букву, а суть совсем иная. Ещё не так…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments