Systemhalted (systemhalted) wrote in bitter_onion,
Systemhalted
systemhalted
bitter_onion

Category:

Борис Митник: "Терпеть не могу Дональда Трампа! НО..."

Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 17 comments
ну плюватись воно почало. і саме тому що не сприймає реальних фактів, а діє по абсолютно брехливій установці-тріггеру "трамп - дружбан хуйла".

і так я вважаю що необхідно доводити до свідомості кожного українця - що саме Трамп і республіканська партія реальні союзники України, а не обама-чмо чи будь який інший кандібобєр із лівацької демпартії США. і саме Трамп угандошив по доходам кацапстану так, як ніхто до нього. тут він навіть Рейгана переплюнув.

і це дуже важливо насправді. тому і нагадую при нагоді - що саме обама чмо обіцяло хуйлу через мєдвєда "очєнь гібку палітіку" по відношенню до наросії, і саме кліторша разом з дебіломбля лавровим натискала кнопку "ПЕРЕГРЬіЗКА" - типу взаємовідносин з кацапстаном. це було через 7 місяців після війни 888. і що саме обама-чмо і кліторша запросили до Сирії хуйла. в 2015му році. до чого то привело ми добре знаєм.

так вже зійшлися зірки, що підтримка України в США двопалатна внєзапно і до речі заслуга Пороха в тому є теж чимала.
але треба повністтю усвідомлювати що демпартія США то йобані ліваки - котрі обдурять і кинуть кого завгодно, якщо тільки те здасться їм привабливим по якійсь причині.

зате саме респи ЗАВЖДИ залишались русофобами.