Ці продажні люди не мають права називатись експертом, політологом, журналістом, націоналістом

Отже, виявилося брехнею: крики про неймовірне збагачення Порошенка; «офшори» Порошенка, з нулем на рахунку; підлі розмови про те, що «війна продовжується, бо це вигідно Порошенку» і «нада просто пєрєстть стрєлять»; розвалилася справа Гладковських (привіт кремлівським нацжонам); розвалилася справа з бронежилетами; Ротердам+ виявився правильною, економічно виправданою формулою, без якої «посипалася» вугільна галузь (привіт дівчинці легкої поведінки Герусу та іншим борцунам); в справі по «Кузні на Рибальському» не виявили порушень.

Все це і багато іншого виявилося банальною і підлою брехнею. Так само брехнею рано чи пізно виявляться і «плівки Деркача» і маніпуляції про «Порошенко і Зеленський одінаковиє» і весь інший бруд, згенерований Луб'янкою чи прихвоснями коломойських-фірташей. Все те, з чим зараз продовжують носитися платні «експерти», «політологи», «журналісти» та «націоналісти». І що продовжує в’яло жувати стадо покірних дурників.

Натомість правдою виявилося: зменшення статків Порошенка на 40% протягом каденції; 1,5 млрд гривень власних коштів, витрачених на армію та благочинність; зростання ВВП, мінімальної заробітної плати та пенсії у 2016-19 роках; зростання витрат на оборону з 19 млрд у 2013-му до 210млрд у 2019-му; українці з совєцьких кріпаків стали вільними людьми вільного світу, завдяки безвізовому режиму; українці отримали ПРАВО молитися в українській національній церкві.

І ще дуже багато чого є і назавжди залишиться в історії України. Правдою. Отже, з цього маємо два висновки:1. Зелена влада прийшла до влади на тотальній брехні. І ігноруванні очевидної правди. А те, що базується на брехні, ніколи не породить нічого доброго.

2. Ми ЗОБОВ'ЯЗАНІ мати гарну пам'ять. Ми маємо пам'ятати кожного брехливого експерта, журналіста, політолога чи націоналіста. А це дуже просто: досить лише підняти їх дописи, статті чи інтерв'ю до березня 2019 року. Про Ротердам+. Про неймовірне збагачення. Про голі-босі. Про Іловайськ. Про бронежилети. Про пів-вареника. Про «хужє нє будєт». Про «нового нашєго Рєйгана».

Кожен, хто долучився до поширення цієї брехні та маніпуляцій, вибачте – в**бав козу. Інакше на жаль не скажеш. Вони втратили репутацію. Ці продажні люди не мають права називатись експертом, політологом, журналістом, націоналістом. А ми не маємо права їм це пробачити, прочитавши один-два «правильних», «опозиційних» дописи.

Рукописи не горять. Вважаю, цю роботу необхідно зробити. Підняти всі виступи та дописи Бутусових, Берез, Дроздових, Томенок, Фесенок, Золотарьових, Кошулінських, Білецьких та їм подібних, які зараз знову пнуться в «лідери опозиції». Інакше вони знову будуть брехати. І ми з цієї брехні не виберемося ніколи.

Олександр Костюк.

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded