Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Не копєнгагєн (ц)

Завжди дивувала здібність невігласів нести маячню з  впевненим виглядом.
"Вот честно - никогда не мог даже подумать, будто фамилия "Мориарти" может встретиться вне контекста славного имени "Шерлок Холмс". До такой степени она казалась мне придуманной и искусственно сконструированной, привязанной к слову Смерть (mort)."
І це пише начебто працівник Верховної Ради (бреше, як і кожен зебіл) та начебто профессор (теж брехав). Туров в кращому випадку доцент з радянських часів...

Та й ніколи він не вмів думати, перевіряти свої вислови на реальність.
...Я вам стисло розкажу те, що знав ще до того, як у мене появився інтернет. Тобто зеДєдушка мав повну можливість знати це десь чверть століття тому. Я тоді не те, що доцентом не був, я навіть вищої освіти не мав!

Моріарті - це не від корня "mort", це англіцізована (чи аглітизована?) версія ірландського імені Ó Muircheartaigh. Де корінь muir, який означає море, від латинського слова mare.
І ім'я може бути перекладено приблизно як "мореплавець", смерть там загалом ні до чого. В wikipedia є більше інформації, кому цікаво.

Дуже ймовірно, Дойл під час написання розповідей про Холмса, уявляв собі генія злочинного світу подібним до одного зі своїх знайомих з Stonyhurst College.
Ще раз: я це знав за часів совка або на самому початку незалежної України.

ЗИ: Завжди перевіряйте отримувану інформацію на самому початку. Якщо людина бреше, то не використовуйте написане нею як джерело знань, помічайте то як брехню. А людину як брехуна.

Ну а те, що Туров не лише у кацапів але й у зебілятини є опініон мейкером тільки говорить про їх інтеллект.

Tags: trim-c, навіяло
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments