Демократія? Демократія!

Як стверджував Уїнстон Черчіль: « Демократія — найкраща із всіх негодящих форм правління.» З цим важко не згодитись. Шлях від совка до демократичного правління тернистий та на жаль довгий.

Більшість наших громадян не усвідомлюють, що дане їм право вибору влади це одночасно і відповідальність, а не прикол. У хуйлостані кажуть — как ні галасуй — всє равно получиш хуй(ло), а наші ДВБ їм підспівують. Більшість так званого наріду повелась на гру на роялі пісюном та на кіно про говнобородька і тепер кайфують з усіх сил. Дехто проголосував по приколу, таких тоже досить.

Тепер і ті, і інші і ми також стали заручниками ситуації. Тепер всім відомо, що генеральний прокурор отримувала освіту у тому ж ВУЗі, що і преЗЕдент. Навіть прізвище у неї характерне — пишеться венедіктова, а читається бєнядіктова, і хто знає, що і хто їй диктує.

Саме смішне, що рейтинг пісюаніста не впав до -146%, бо синдром Данінга-Крюгера показово діє у нашій країні, і зовсім не діє у Польщі. Там люди вибирають громадських діячів а не клоунів. Причин цьому багато - і портновська судова система, і система контролю за ЗМІ олігархата і саме ГОЛОВНЕ — безвідповідальність виборців. 

У нас  владу вибирають абсолютно всі — арештанти у тюрмах, хворі на голову у лікарнях, пенсіонери та студенти, які не створюють матеріальних благ, БОМЖі і таке інше. Починати треба з судів та виборчого законодавства.

Дивно, чому Конституційний суд дозволив без всяких підстав розпустити парламент?

Чому на розгляд парламенту разумков вносить зміни до закону про мову?

Дивно, але у кулуарах ВР точаться розмови про націоналізацію британсько-американської тютюнової компанії?

Дивно, на якій підставі нардьопи підняли собі зарплатню до 100.000 грн.?

Дивно, хуйлостан майже відкрито готує агресію проти Херсонської області нашої країни, а чим зайняте РНБО?

Здається гроші в країні закінчуються, тому і відставлений голова НБУ?

Хто, куди і коли побіжить — це головне питання, а скоро осінь, час одкровення.

Чому ж так невесело...

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded