CRAZY FASCIST(Михаил) (lampika) wrote in bitter_onion,
CRAZY FASCIST(Михаил)
lampika
bitter_onion

Супер-рейтинг Зеленського - ефект Форера

Ось Портніков пояснив феномен Зе.Фактично підтримка Зеленського була не за те що він обіцяв, а за те що люди від нього очикували. Всіх їх фактично віртуозно ввели в оману, подібно фокусникам - їм створювали враження що вони бачать те що їм хочеться бачити. Наприклад, прихильникам проросійського напрямку давали враження що Зеленський за припинення війни, бідноті пофігістичній - що закінчиться епоха бідності, "середньому класу" - що посадять корупціонерів. Якщо спитати кожного з виборців що голосували за нього, то виявиться що майже кожен впевнений - Зеленський обіцяв саме йому розв’язання саме його проблем, саме таким чином як він уявляв.
Очевидно що це не можливо, нереально навіть наобіцяти такій кількості людей, стільки, інколи протилежних речей. Тому то така у нього підтримка - люди рік вірили в свою власну впевненість що Зеленський щось їм обіцяв.
Але так само коли лохторат почне вимагати "виплат дивідентів" виявиться що нічого їм не обіцяли. Зараз влада може лише новими обіцянками відтягувати момент обвалу піраміди, але підтримка самообманутих виборців вже стрімко тане.

Таке самозомбування схоже на Ефект Форера - коли щось дуже загальне подане як особисте приймається на віру значно простіше. В передвиборчій кампанії Зеленського більше було не реклами самого Бубочки, а звернення до електорату щоб він сам зробив, бо в нього вірять, що зробимо їх разом, і таке інше.

Яскравий приклад "за всьо хорошеє":

Жодної конкретики, у кожного своє хороше, самі можете підставити, Бубочка все підтримає, всіх обійме та колискову намуркоче: тобі личить моє кохання.
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments