dagrael (dagrael) wrote in bitter_onion,
dagrael
dagrael
bitter_onion

Зелений терорЩоб усі боялись, щоб не насміхались!..

Колишньому прикордоннику повідомили про підозру у тому, що він сприяв у 2018 році незаконному пропуску п’ятого президента України Петра Порошенка через кордон.
Зокрема, в Офісі генрокурора повідомили, що прикордонник у січні 2018 року надав незаконну вказівку підлеглим військовослужбовцям пропустити через кордон поза пунктом пропуску п’ятого президента України Петра Порошенка та осіб, що його супроводжували, на відпочинок на Мальдіви.

Наразі слідство перевіряє причетність цього військовослужбовця та інших осіб з числа керівництва Державної прикордонної служби і Управління державної охорони до переправлення через державний кордон колишніх високопосадовців без проходження належної процедури паспортного та митного контролю поза межами пункту пропуску.

У разі доведення провини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років.


*****
Найвеличнішому лидеру сучасності й досі дуже припікають Мальдіви. Звісно ж, це виглядає дуже недолуго на фоні нещодавнього Оману, але водночас і дуже характерно.
Схоже на те, що скоро увенедиктівці почнуть шукати й брата Порошенка, підло вбитого ним.

Tags: зебилы
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments