morgen_isaac (morgen_isaac) wrote in bitter_onion,
morgen_isaac
morgen_isaac
bitter_onion

Відміна "Роттердам плюс" – одна з причин катастрофічних наслідків у галузі ТЕК

"Непрофесійні дії влади, а також низка сезонних факторів призвели до глибоких кризових явищ в електроенергетичному комплексі. До катастрофічних наслідків у галузі привели, зокрема, рішення про імпорт електроенергії та вугілля з Росії, дискримінація теплової генерації, намагання адміністративно занижувати ціну на ринку, корупція в державній компанії «Центренерго» та формування величезних боргів, скасування дії формули «Ротердам+».

В результаті всі основні енергетичні компанії та підприємства працюють або зі збитками, або накопичили величезні борги, більшість шахт знаходяться у вимушеному простої. Вугілля українських шахт залишилось непотрібним для теплової генерації, його запаси на складах ТЕС та шахт станом на 1 квітня ц.р. складають близько 2,8 млн тон, що на 79% більше, ніж в минулому році та в 5 разів перевищують норму.

Разом з тим, формула «Ротердам+», що діяла до 1 липня 2019 року, дозволяла забезпечувати стабільну роботу енергосистеми країни. Прозоро визначаючи прогнозну ціну на вугілля, необхідну для розрахунку ціни електроенергії для промислових споживачів, вона тим самим забезпечувала стабільну роботу вітчизняної вуглевидобувної галузі, дозволяла завантажувати роботою шахтарів та не накопичувати борги із заробітної плати, а також стримувала зростання тарифів."

Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України

Виявляється Роттердам+ злочинного Порошенка не був "корупційної формулою"? А навпаки, був благом для енергетичної галузі, яка в результаті працювала, давала робочі місця і зарплату десяткам тисяч людей, приносила чималі податки в бюджет, в якому в результаті не було дірки?

Це виходить, що "торгівля на крові" з якої боровся вомбат Насіння, що не була такою, а навпаки - давала Україні дешеве вугілля і податки в бюджет, а Росії не давала ніхуя? А тепер Коломойський реально закуповує вугілля безпосередньо у росії, а українські шахтарі смокчуть, і атомники смокчуть, і всі українці смокчуть, крім Коломойського і його "слуг народу"?

Айяйяй, как жеж так вийшло?

Tags: Порошенко, карубцыя, экономика, это интересно
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments