Systemhalted (systemhalted) wrote in bitter_onion,
Systemhalted
systemhalted
bitter_onion

ЧОРНИЙ АБСУРД

За останній тиждень з’явилось стільки божевільних прикладів “боротьби проти расизму”, що ми так і не змогли вибрати якийсь найцікавіший. Тому підсумуємо для вас весь цей абсурд.

Отже, минулого тижня штат Орегон ухвалив рішення про обов’язкове носіння масок у публічних місцях тільки для білих людей [1]. Як тоді зазначили законодавці, якщо кольорові люди носять маски, “їх можуть запідозрювати у вчиненні злочину”, тож їм не обов'язково вдягати маски. Ох уж ця боротьба з епідемією.

Потім, уряд штату скасував це рішення. Маски стали обов’язковими уже для всіх. Вгадайте з одного разу: в чому причина скасування?

“Ми скасували наше попереднє рішення про дозвіл для кольорових людей не носити маски. Це стало результатом численних расистських заяв та погроз після нашого попереднього рішення. Коли ми дали кольоровим громадянам право не носити маски, ми хотіли захищати їх від расизму. Однак, як виявилось, ми насправді зробили їх потенційними жертвами расизму” [2].

За кілька днів до того, велика інформаційна агенція Associated Press оголосило, що в усіх матеріалах, в яких йдеться про людей або культуру слово “чорний” будуть писати винятково з великої букви. За їхніми словами, це вказує на “спільну ідентичність, спадщину, та історію людей, які ідентифікують себе як чорні — як у Африці, так і в діаспорі” [3].
Яка спільна спадщина та ідентичність у народів Руанди, які геноцидили один одного — важко сказати. А про спільну ідентичність учасників громадянської війни та етнічних чисток в Судані взагалі ходять легенди. Цікаво, при цьому, що слово “білі” все одно писатимуть лише з малої букви. Очевидно, білі не повинні відчувати якоїсь спільної ідентичності.

До речі, на фотографії до статті не просто мем. Насправді, це прямий переклад коротесенького відео, яке зняла студентка “християнського” університету у штаті Техас на своїй приватній сторінці у соц-мережі TikTok. Все б нічого, тільки за подібний “расизм” ця молода аполітична студентка спочатку потрапила від шквал критики ЗМІ — а потім взагалі перестала бути студенткою, бо на минулих вихідних її вигнали з університету за пропаганду “расизму”. Очільники університету назвали відео “абсолютно неприйнятним порушенням християнських (??????!!!!!!!!!) цінностей університету” [4].

Декілька днів тому професор Університету Кембридж зі справжнім англійським ім’ям Пріямвада Гопал встигла написати у соц-мережах, що “життя білих людей не мають значення”. За її словами, однією з завдань сучасних людей є “повалення білості”. Реакція здорових британців не забарилася — за кілька днів більше 20 000 людей підписали петицію за її звільнення на сайті Change. У відповідь на це, адміністратори сайту видалили петицію, а сама Прімявада отримала підвищення посади. “Пані Гопал стала жертвою расистських образ. Ми цінуємо свободу слова” [5], зазначили представники університету, який зазомбовані українські тубільці вважають одним з найкращих у світі.

Але це ще не все. Щоб розставити всі крапки над "і", позавчора в одній з найстаріших церков Великої Британії вирішили "осучаснити" легендарну картину Леонардо Да Вінчі "Таємна вечеря" - відтепер на ній Ісуса буде зображено у якості африканця [6].

І наостанок.

Минулого четверга з’явилися дані нового перепису населення у США. Серед громадян віком до 16 років білих тепер офіційно меншість [7]. Іншими словами, навіть повна зупинка подальшої імміграції до штатів не врятує нащадків засновників цієї країни.

До чого це все?

Попередній абзац, в тому числі, є наслідком всіх інших абзаців. Білих людей на Заході виховують у культі ненависті до самих себе, результатом чого стає їхнє вимирання (хоча, звісно, це далеко не єдина причина). Толерантність слід вбивати в зародку.

Наш телеграм-канал: https://t.me/zentropa_ukraine
Джерела:
[1] https://www.dailymail.co.uk/news/article-8453897/Oregon-county-says-non-white-people-dont-need-wear-face-masks-racial-profiling.html
[2] https://www.cnn.com/2020/06/24/us/oregon-county-people-of-color-mask-trnd/index.html
[3] https://slate.com/news-and-politics/2020/06/ap-capitalizing-black.html
[4] https://www.nbcnews.com/news/us-news/hardin-simmons-university-texas-says-student-who-made-racist-tiktok-n1232325
[5] https://www.dailymail.co.uk/news/article-8460059/Cambridge-University-backs-academic-tweeted-White-Lives-Dont-Matter.html
[6] https://nypost.com/2020/06/30/black-jesus-painting-now-in-one-of-uks-oldest-cathedrals/
[7] https://www.nbcnews.com/news/us-news/census-shows-white-decline-nonwhite-majority-among-youngest-americans-n1232094

#зентропа_новини@zentropa_ukr
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment