morgen_isaac (morgen_isaac) wrote in bitter_onion,
morgen_isaac
morgen_isaac
bitter_onion

ЛДНР - суспільство рівних можливостей

Йдеться передусім про соціальні ліфти. Не, не про ті, де Моторола, а про зміну позиції в соціальній ієрархії.
Якби не народні республіки, Арсеній Павлов так би і мив машини південним гостям в Ростові-папє, катаючись на них без відома господарів і отримуючи за це 1,5 роки умовно. Пушилін торгував би акціями МММ, Міша Толстих протирав б пил в салоні нового авто бандита Сани Рудого, Захарченко торгував би курями, а відставний капітан Жилін конвертував і переводив у готівку під дахом Гепи. Народні республіки відкрили їм новий шлях до вершин народної влади. Повторю орділовскую мантру - "і без всяких біндеровцев".

Це преамбула. Далі амбула.

Проста макіївська дівчина Дарья Васильєвна Морозова народилася, природно, в Макіївці в 1989 році в простій макіївської сім'ї. Закінчила якийсь третьесортний приватний Макіївський економіко-гуманітарний інститут (економічний факультет). Потім 2 роки торгувала табуретками. І тут вибухнула народна революція Донбасу. Молоді, але народні республіки відкрили сяючі двері можливостей для всього народу Донбасу.
І 25-річна Дарья (звичайно ж в силу неймовірних правозахисних здібностей і найвищої довіри народу Донбасу) стає цілою упал_намоченною з прав людини ДНР.
Хто сказав - насосала? Не насосала, а подарували обрали!
19 грудня 2014 року Народна Рада Донецької Народної Республіки затвердила 25-річну Морозову на посаді уповноваженого з прав людини. Кандидатуру Морозової депутатам на засіданні подав не хуй собачий, а член Ради з прав людини при президенті РФ, журналіст Максим Шевченко (так-так, та сама вічно буха істота, яку навіть з кремлівського пулу випіздили за неадекватність). За кандидатуру Морозової проголосували 67 депутатів, проти висловилося 10 осіб, а ще 7 парламентаріїв утрималися.
Далі діяльність 25-річної омбудсменші ставала все більш діяльної.
Миротворець клєвєщєт: "Веде антиукраїнську діяльність, активну антиукраїнську пропаганду, в тому числі при взаємодії з міжнародними організаціями. За свідченням учасників подій (спецпідрозділ «Дельта », прикордонні війська, м. Стаханів) при організації переправлення біженців в Росію через підставних осіб отримувала незаконну винагороду за виїзд. Задіяна в схемах обміну кримінальників як військовополонених за гроші."
А хто у нас чоловік? (Міронов ©). А чоловік у нас Умяров Рушан Анясовіч, портянка журналіст Медіа холдинг «INews», федерального інформаційного агентства «LIFENEWS». Знову наклеп миротворця: "Посібник терористів. Антиукраїнський пропагандист. Свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення на окуповану російсько-терористичними бандформуваннями територію України на Донбасі. Співпраця з проросійськими терористичними організаціями. Участь в пропагандистських заходах росії (країна-агресор) проти України."
Щаслива пара.

Уповноважена з прав людини "в" ДНР ", залучена російською стороною до переговорів в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську, має громадянство РФ і надалі планує жити в Москві, де вона вже має нерухомість, придбану на гроші в схемах обміну кримінальників як військовополонених. Морозова отримала військове звання "капітан" від колишнього ватажка НВФ "ДНР" Олександра Захарченко, а також медаль від російської Асоціації ветеранів війни.

Зверніть увагу на чисто батьківські обійми "баті" донецьких бунтарів і насосані ордена омбудсменші.
Ось так щасливо склалася кар'єра і доля простої макіївської дівчинки. І все завдяки появі такої молодої, але вже народної республіки.
А чого ти досяг у житті, username? </ Lj-cut>
Tags: ДНР/ЛНР, людоведение, прєкрасноє, это интересно
Subscribe

 • И про армию

  Пару дней назад в инстаграме cossackgundi было выложено это фото. И подпись: "Добро пожаловать на See Breeze, вот ваш стандартный натовский…

 • * * *

 • Попытка не пытка, но отмазка липовая

  Нашли отмазку, почему Зеленский был в косоворотке. Оказывается, её носили в Украине до 19 века. Так москали с кацапами понаехали, вот и носили свои…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments