Віктор Станіславович (zakusilov) wrote in bitter_onion,
Віктор Станіславович
zakusilov
bitter_onion

Ментальність чи недолугість шлунків на ніжках з дупками

Ментальність чи недолугість шлунків на ніжках з дупками
Те що Україна - повія, Українська Армія - барани та інші жорсткі образи в бік України та її Героїв, фани Зеленського винесли постанову що це просто гумор такий і ображатись немає на що. Це просто для акторського піару було, навіть вибачатись на їх думку немає ніякого сенсу.

Але в той же час голосувало це стадо за персонажа з серіалу - вчителя і президента Голобородька, свято вірячи в те, що саме малоадекватний і політично дебільний Голобородько зможе навести лад в Україні і закінчити війну від якої оте бидло диванне страшенно стомилось, поки Порошенко пахав як бульдозер і сивів у них на очах.

Дружба є відповідальним вчинком
Вони жадали розваг і пожерти, як сказала одна хороша жіночка з Португалії - «...шлунки на ніжках з дупками...», і їх не обходило що в цей час гинуть на полі бою справжні Герої і Патріоти України. Їм потрібно було вже зараз в любий засіб скінчити війну - здатись, покласти на передовій весь склад ЗСУ, але нажертись і розважитись, хоч би й на кістках Воїнів які їх самовіддано захищали...

Ну що ж, маєте те що маєте. Падіння ВВП, економіка в сраці, виробництво падає і прагне пробити дно. Наколядували шлунки на ніжках з дупками Голобородька - їште тварюки поки бельма не повилазять.

А я вірю - все буде Україна. Слава Україні та її справжнім синам!!!

Віктор Станіславович

Джерело

Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments