Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Пара слів про рейтинги Зе

Із задоволенням спостерігаю як телеграм-канали, нещодавно схильні до ЗЕ, тепер пояснюють падіння рейтингу ЗЕ на 9% за місяць тим, що зелені: не посадили Порошенка, уклали Меморандум з МВФ, не відмінили мовний закон та те, що банда лоШарія б’ється з її противниками. Ну й по дрібницях – Зеленський у Хмельницькому, Велюр, “корабельна сосна”, “неякісні діти”…


Банду закінченого брехуна і хронічного ігромана лоШарія я не коментую – забагато честі. Вони з Нацкорпусом знайшли одне одного.

Щодо решти, то виходить, що рейтинг ЗЕ впав через те, що зелені так і не змогли вдатися до остаточного беззаконня, не довели таки Україну до дефолту і не поставили українську мову в умови, коли російську підтримує Москва, а українську НЕ підтримує Україна. Простіше, що зелені здають Україну не так швидко, як бажає Москва.

Так от все від початку до кінця – дурня закінчена. Повторюю те, що говорив уже 100500 разів – якби настрої в суспільстві були такі, як описують ці телеги, фронт нині проходив би не під Донецьком, а під Львовом. Нема в Україні ніякої більшості, яка спить і бачить, як їй потрапити під Москву.

Є інше – більшість інфантильна, люмпенська і жлобська, яка хоче казки, аби за неї в її країні її проблеми вирішив хтось замість неї. На настроях саме цієї більшості грали противники Порошенка – постійно критикували команду Пороха за те, що Україна не ідеальна. На цих самих настроях грають і зараз. Зеленський не створив казку і не може створити. Зеленський не зменшив тарифи. Зеленський не дав багато роботи з високими з/п. На ЗЕкоманду злі за карантин зі всіма його економічними похідними. ЗЕкоманда зараз отримує назад всі ті бумеранги, якими кидалася раніше в Порошенка.

Очевидно, рейтинг Зеленського падатиме й далі. Цього уже не уникнути. А от що далі – тема окремого допису. Повторюю те, що казав уже 1000 разів – з опонентами треба говорити. Так, не з усіма, – з тими, хто нас готовий чути, у першу чергу. Нам не треба 100% нам треба 51%. Або їх переконаємо ми, або – Москва. Третього не дано.

Отже, малоросу треба посадити Пороха... І саме це ми бачимо.
Tags: Порошенко, анонс, ні реваншу Путіна-Зеленського, репост, репрессии
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments