Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

нариту можно ржат да сльоз от бубачьки канцэртов (c)

Хаха,так і є. Коли бидло приводить бидло у владу, то...
dzhekachan пише:
нидумал чьто вирнутца дети лтнта шмитта
вчера на сайте прокурватури

На Вінниччині викрито групу осіб яка вимагала у місцевого підприємця 1,1 млн грн, вдаючи зв’язки в Офісі Президента

Судитимуть псевдознайомих найвищого керівництва держави, які за 1 млн 650 тис доларів США обіцяли посаду голови Житомирської ОДА

типо колесят трупи костюмерш с водителями кварталов по стране и торгуют губернаторами
етож просто пздц кокойта
нуи отсос прокураторской сосни нопоследок

Повідомлено про підозру у держзраді колишньому Президенту України та двом колишнім Міністрам оборони України
24.06.2020

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру колишньому Президенту України та двом колишнім Міністрам оборони України у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).
За даними слідства, колишній Президент за співучасті з двома колишніми Міністрами оборони України упродовж 2012-2014 років здійснювали цілеспрямоване зниження обороноздатності України за допомогою так званого реформування Збройних Сил України, яке полягало у скороченні чисельності, розформуванні окремих військових частин та підрозділів, зміни їх місця дислокації тощо. Такі дії вчинялися зокрема на території Автономної Республіки Крим, що в подальшому призвело до анексії півострова.
Таким чином, високопосадовці надали іноземній державі - Російській Федерації та її представникам, допомогу у проведенні підривної діяльності проти України.
Досудове розслідування здійснюється слідчими Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань.
У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна.

тамс всьо прекрастно https://www.gp.gov.ua/ua/news
нариту можно ржат да сльоз от бубачьки канцэртовЗИ: Якщо хтось з зебілятини від гавножана і калотуна до шмарплі вдруг чесно напишуть про маски кацапам по 25 коп а нам по 100 гривень -- скажіть.

ЗЗИ: Доречі, пересвідчився що Олег Сентія, який кричав чи тут чи у Горького що він з ради українців Болгарії не тільки шахрай та начебто крадій, але й кацап. Але точно з Болгарії бгг.
Tags: Бубочка, Зеленский/Слуга Народа, в мире жЫвотных, зебилы, реванш
Subscribe
promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments