luk_aa (luk_aa) wrote in bitter_onion,
luk_aa
luk_aa
bitter_onion

Ветеран АТО вибачився за фейк про пластикові медалі для ЗСУ

Волонтер і учасник війни в Донбасі Олег Болдирєв (псевдонім - Мартін Брест) вибачився за повідомлення, буцімто медалі Міноборони, вручені українським воїнам, зроблені з пластика. Він заявив, що ця інформація виявилася фейком. Спростування власних слів захисник України опублікував на особистій сторінці у Facebook і сказав у своє виправдання, що ненавмисно ввів усіх в оману.

"Я повинен вибачитися перед тими людьми, яких, хоч і мимоволі, обдурив своїм постом про медаль, і перед Міністерством оборони України. Емоції при виявленні цих надлегких медалей били просто через край", – написав Брест.

Брест зазначив, що зрозуміє, якщо Міноборони подасть на нього до суду, адже його вина беззаперечна. "Зберігати гарну міну при поганій грі не вважаю за потрібне, виправдовуватися або захищатися теж – наплужив, відверто лажанувся. Ще раз приношу вам свої вибачення", – підсумував Брест.

Цікаво, з безлічі "правдивих" ЗМІ, що тиражували "зраду" хоч хтось вибачиться?
Не процитує бідолаху Бреста, а вибачиться від своєї особи? Чекаємо.

Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments