luk_aa (luk_aa) wrote in bitter_onion,
luk_aa
luk_aa
bitter_onion

Тому що пішли ви на х.й, ось чому. До полковнику ніхто не їде - 2

У бундестазі ФРН пояснили, чому канцлер Ангела Меркель не їде в Москву на парад Перемоги. Німецькі парламентарії підкреслили, що карантин введений не тільки для простого народу, а й для політиків. Незважаючи на те, що представники влади ФРН, включаючи канцлера Ангелу Меркель, не з'являться на параді Перемоги в Москві, запланованому на 24 червня, ситуацію не варто драматизувати. Про це заявив депутат бундестагу Вальдемар Гердт.

Як вважає політик, рішення Берліна може бути прямо пов'язане з коронавірусів. Справа в тому, що пересування простих громадян і досі обмежені. "Інакше це буде схоже все на обмеження для простого народу, а не на заходи, які дійсно супроводжують поліпшенню обстановки", - вважає він.

Аналогічну позицію зайняв член Піратської партії Німеччини Грегорі Енгельс. Він зазначив, що німці сильно бояться COVID-19, стежать за соціальною дистанцією і носять маски, а також послався на "глибоке почуття антимілітаризму", що пов'язано з роллю Німеччини у Другій світовій війні. "Тому великий парад військової техніки і військової сили виглядає для німців невідповідним нашого часу. Ми святкуємо, але не парадом", - додав він, коментуючи заходи на Червоній площі.

Бердимухамедов, Пашинян, Алієв, Земан, Макрон. Тепер Меркель і комуніст Мілановіч ...
Tags: Россия, победобесие, русофобия
Subscribe

Recent Posts from This Community

 • Масла — ніхуя!

  Схоже, спогади саме про цю продовольчу ситуацію надихнули Класика написати сценку про масло.

 • Хто про шо, а я знову про вакцину

  Шановне панство, а хто зна, як можна перевірити, що Україна точно купила цей індійський Ковішилд, а не отримала у рамках фонду COVAX безкоштовно? Бо…

 • Пам'ятаємо, не пробачимо

  Вчора, 1 березня, були чорні роковини захоплення Харківської ОДА російськими засланцями. Росіяни навіть не приховували свою…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments