CRAZY FASCIST(Михаил) (lampika) wrote in bitter_onion,
CRAZY FASCIST(Михаил)
lampika
bitter_onion

БігМак меню - РОСІЙСЬКА НЕ ПОТРІБНА.

Причина суто економічна.
В Україні всі знають українську мову, до того ж вона повинна бути обов’язково в меню. Значить це дозволить забезпечити 100% потреб громадян України.
Ще є люди які не розуміють Мову. Найбільше іноземців розуміє англійську, тут вона поза конкуренцією, так закривається більшість потреб для іноземців.
Є дуже маленька кількість іноземців з Росії, але персонал також на 99% розуміє російську, тому може підказати якщо росіянин не зрозуміє що таке БігМак. На крайній випадок росіяни можуть зрозуміти англійський варіант.
Тож меню без зайвої російської мови просто на 33% скорочує площу меню друкованого на папері, або дозволяє на 25% збільшити розмір шрифта що покращує легкість читання, а це корисно значно більшій кількості людей ніж 0.1% відвідувачів що розуміють ТІЛЬКИ російську.
Просто заради зручності та економії.

РОСІЙСЬКА НЕ ПОТРІБНА.
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments