Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Зелені наперсточники

Типова поведінка дрібного жуліка із відомого своїми “традиціями” депресивного 95-го кварталу міста Кривого Рогу (саме звідти, де жили й промишляли деякі учасники, пішла назва шоу) – це кидалово. Учора стало відомо про остаточне погодження угоди з МВФ. Там багато разів у різних конфігураціях повторюється вимога про незалежність діяльності Національного Банку. Доки йшли переговори, то притихли навіть найзатятіші вихованці Коломойського.

Але сьогодні вся сума першого траншу надійшла в Україну. І наперсточники знову вийшли з підпілля. Учора, коли тільки прийшло повідомлення про схвалення програми співпраці, було оголошено про реєстрацію проекта постанови від одіозного Дубінського про відповідальність Голови НБУ. Учора ж його оперативно винесли на профільний комітет, але голова комітету Гетманцев, мабуть, особистих доручень не отримав, або все надто поспіхом закрутилося, бо й сам не прийшов, і кворум зірвав. Якби це була позиція лише Коломойського, а не погоджене з Банковою шахрайство, то слуги могли спокійно провалити дану ініціативу та рекомендувати Раді її відхилити.

А сьогодні, вичекавши до моменту отримання останньої частини першого переказу від МВФ, понад 60 нардепів понесли в Конституційний Суд реєструвати подання про визнання неконституційним нового закону про внесення змін до закону про банки й банківську діяльність (так званий “антиколомойський”). Не раніше, що було б у інтересах Коломойського, який мріє про розрив відносин з МВФ та дефолт України, а саме після схвалення угоди та отримання першого траншу. Як там казав один рашистський пропагандист: “Випадковість? Не думаю…”

Тарас Чорновіл

Tags: Зеленский/Слуга Народа, Коломойський, а я ведь говорил, виздобули
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments

Bestinnerwoman

June 15 2020, 09:52:05 UTC 1 year ago

 • New comment
Ни на йоту не сомневалась, что именно так и будет. Но в МВФ не дураки сидят. И лично Зе тоже находится под следствием по делу Бени, засветился в цепочках вывода денег. И я ни на йоту не сомневаюсь, что все неприятности у Зе еще впереди. Порохоботские козни ему еще покажутся сладкой конфеткой.
От же давпайоп.