luk_aa (luk_aa) wrote in bitter_onion,
luk_aa
luk_aa
bitter_onion

Казанський та Гармаш - справжні представники Донбасу

До діалогу на майданчику ТКГ у складі української делегації залучені представники тимчасово окупованіх Російською Федерацією районів Донецької та Луганської областей України - Денис Казанський (його всі знають) і Сергій Гармаш (якщо хто не знає - "Острів") від Донецька, від Луганська лікар-травматолог Костянтин Лібстер і юрист Вадим Горан.

Група називається тристоронньою, тому що сторонами переговорів вважаються Україна, РФ і ОБСЄ (ЛДНР не сторони конфлікту).

Казанський: "Попереджаючи можливі питання, відразу скажу, що ми виступаємо проти закріплення особливого статусу ОРДЛО в Конституції України. Що ж стосується можливих майбутніх виборів на непідконтрольній території, то наша позиція така, що вони можливі лише після отримання Україною контролю над кордоном і проходити можуть виключно за українськими законами - з поверненням українського ТБ, українських журналістів, українських політичних партій і переселенців. "

Громадяни Росії Никонорова і Дейнего обурені.
Отже чоботи гарні. Треба брати.

Джерело
Tags: ДНР/ЛНР, это интересно
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion Березень 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments