luk_aa (luk_aa) wrote in bitter_onion,
luk_aa
luk_aa
bitter_onion

Це вже навіть не смішно. УПЦ (філія ФСБ) проти Муждабаєва

Народні депутати від "Опозиційної платформи - За життя" направили в офіс генпрокурора звернення, в якому вимагають притягнути Муждабаєва до відповідальності за розпалювання ворожнечі.

"А. Муждабаєв зухвало звинувачує УПЦ в поширенні COVID-19 в Україні, постійно називаючи УПЦ підрозділом ФСБ Росії, чим відкрито зневажає українців. Більш того, ця людина безпідставно стверджує, що УПЦ спрямовує кошти, пожертвувані її парафіянами, в ФСБ Росії нібито для підтримки війни Росії проти України. Називає УПЦ і резидентурою Росії в Україні, і торговим представником так званого "Русского Мира" в Україні, Церквою-вбивцею, а самих віруючих-українців УПЦ називає "рабами Путіна", у яких дві звивини в мозку (ППКС, блеать!!!)", - сказано у зверненні.

Депутатів обурило відео під назвою "Церква-брехня", "церква-смерть", "церква-зло". Московські попи довели, що зневажають українців", яке Муждабаєв опублікував у YouTube наприкінці квітня.

Представники "ОПЗЖ" вимагають притягнути Муждабаєва до відповідальності за порушення ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян).

Під зверненням стоять підписи 14 нардепів з ОПЗЖ.

"Напугали ежа голой опзжопой", - прокоментував звернення Муждабаєв.

Джерело
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments