Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Зелена влада тупо економила на хворих

Зелена пліснява так “боролася” з епідемією, що витратила лише 13,02 млрд грн (20%) з фонду боротьби з Ковід. Не розподіленими залишились 51,6 млрд грн.

Ось де ваші засоби захисту для медпрацівників, ось де страховка, ось де 10 млн тестів і ось де 200%-надбавки лікарям. Нехай Порошенко засоби захисту купляє, як йому треба.

Зелена срань тупо економила на хворих.


До речі, якщо просто роздати по 5000 грн кожному в якості підтримки по втраті заробітку в епідемію, як це роблять у західних країнах для стимулювання економіки, цих 50 мільярдів вистачило б на 10 мільйонів громадян.

Тепер 718 людей померло, 24 тис похворіли, зелена срань вилазить із нори і пропонує: давайте виділимо 35 мільярдів із Ковід-фонду на дороги! Там легко вкрасти, ще й покажемо роботу влади перед виборами.

Ось це тупо бля*ська хуцпа, як вона є. Замість працювати і врятувати хоча б когось із 700 життів, вони думають про бали перед місцевими виборами.

Зелена влада тупо економила на хворих

https://tverezo.info/post/117276


Tags: Зеленский/Слуга Народа, а я ведь говорил, виздобули, карубцыя, коронавірус, статистика
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments