Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Оказиваєца

Ростислав Павленко:
Сьогодні почув від колег по ефіру вельми цікаву версію.

Мовляв, Порошенко «не сидить», бо… «сім років керує країною», і «відбувся торг, тому звинувачення такі абсурдні спеціально, щоб не посадити».

Це вони так злочини ДБР у національному музеї Гончара коментують.
… А інші включають платівку про «проблеми, які накопичились роками».

… Одні дурню роблять, інші дурню кажуть. «Зробили» всіх нас разом. Тепер напружують увагу, як би стерти з пам’яті людей брехню, яку Зеленський і Ко несли про Порошенка, про стан справ у країні, і про вирішення всіх проблем за допомогою відосиків.
[пруф], [Павленко Ростислав]

Але премію Кретивного Кацапа я б дав don-katalan, який в стилі Трімца поміж строк натякає на західних партнерів, які начебто розігрують карту України проти Матушкі Расєї. Зацікавлені можуть знайти у зеДєдушки передвиборні камлання "у порівнянні з Порошенко у Зеленського менше політичного досвіду, тому зціпивши зуби я вимушений голосувати за крадія Порошенка, хоча він і не зупинив війну за декілька годин та опустив гривню до 28 за долар". Або недавній плач, як замість роботи Вєнєдіктова висуває наперед провальні звинувачення Порошенку.

Голосування не пропоную, це виключно ознайомчий пост про те, як і через кого працювала і працює російська пропаганда.
...Та й на першому місці все одно буде зятьок, який ще півроку тому заявив, що Порох підсунув Бубачку щоб чужими руками віддати Коломойському "Приват" (за відкат) та злити Україну ХУйлу.
І та, не кажіть, що тоді зятьок мене з сином карубціонував та корупціонував. Хочете бути на першому місці -- придумайте більш креативне самовиправдання для зеленої вати.
Tags: агенти Кремля, зебилы, пропаганда, інформаційна війна
Subscribe

Posts from This Сommunity “інформаційна війна” Tag

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments