luk_aa (luk_aa) wrote in bitter_onion,
luk_aa
luk_aa
bitter_onion

Как Порох картины воровал

Было:
Государственное бюро расследований "срочно" вызывает пятого президента Петра Порошенко на допрос в качестве свидетеля. Об этом сообщает пресс-служба ГБР.
Порошенко должен явиться на допрос 26 мая в 11:00.
Речь идет о деле, в котором изучаются "обстоятельства перемещения через границу Украины с сокрытием от таможенного контроля коллекции культурных ценностей, которая состоит из 43 картин всемирно известных художников"

Особенный визг подняли пламенные патриоты Портнов, срана.юа, еадейли и куча запоребриковых помоек типа ленты. Любой возражавший в комментах порохобот подвергался проклятию и глуму.

Стало:
Петро Порошенко відкрив у Музеї Гончара виставку художніх творів з родинної колекції.
...другого департаменту ДБР по розслідуванню злочинів серед військовослужбовців, які це все підписали. Для всіх решта це будуть картини, а для них найбільш цінним експонатом будуть ці документи, які лежать одразу біля входу і де містяться оригінали митних декларацій по всім 43 роботам, перелік цих робіт і платіжні доручення на сплату цих робіт, які були зроблені з мого особистого рахунку після сплати всіх необхідних податків державі. Так само і в митному оформленні було зроблено цей чіткий у відповідності до законодавства.

43-43=0 (результат роботи ДБР).


Subscribe

Recent Posts from This Community

 • Масла — ніхуя!

  Схоже, спогади саме про цю продовольчу ситуацію надихнули Класика написати сценку про масло.

 • Хто про шо, а я знову про вакцину

  Шановне панство, а хто зна, як можна перевірити, що Україна точно купила цей індійський Ковішилд, а не отримала у рамках фонду COVAX безкоштовно? Бо…

 • Пам'ятаємо, не пробачимо

  Вчора, 1 березня, були чорні роковини захоплення Харківської ОДА російськими засланцями. Росіяни навіть не приховували свою…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments