dagrael (dagrael) wrote in bitter_onion,
dagrael
dagrael
bitter_onion

Як усе чудово склалося!

Історична довідка:
Співробітник розвідувальних органів РФ у 2017 році залучив до конфіденційного співробітництва громадянина України Станіслава Єжова, який на той час обіймав посаду заступника керівника протоколу прем’єр-міністра України, з метою отримання від нього відомостей, розголошення яких могло зашкодити суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності України.

Єжов, на посаді заступника керівника протоколу прем’єр-міністра і перекладача з іноземної мови під час зустрічей екс-прем’єра Володимира Гройсмана, з 16 червня по 20 грудня 2017 року пересилав на емейл користувача «Олена Прекрасна» інформацію щодо оборони, економіки та зовнішніх відносин України. Деякі відомості не підлягали оприлюдненню і стали йому відомі під час роботи в уряді.Таким чином перекладач надавав допомогу в проведенні підривної діяльності проти України, сприяючи роботі іноземних розвідок та вербуванню кандидатів серед працівників уряду.

20 грудня 2017 року працівники СБУ затримали його, почалося слідство.
22 серпня 2019 року Єжов визнав вину у держзраді. Йому узгодили покарання у вигляді 3 років 28 днів позбавлення волі без конфіскації майна, але, за законом Савченко він повністю відбув цей термін у СІЗО.

В рамках обміну у вересні 2019 року Єжов був переданий до Росії.

https://tyzhden.ua/News/244015

*****
Отакий маємо алгоритм для зрадників та усілякої наволочі:
1. Вступаєш у зговір з кацапами.
2. Зраджуєш Україну.
3. Тобі дають невеличкий строк, але не хвилюйся,бо -
4. В рамках обміну тебе відпустять до Расєюшкі.
ПРОФІТ!..

А, ні, перепрошую, ще ж забув про п.5 ...
5. Офіс прокурора України рішуче й жорстко... відкриває нову справу! Проти тих, з ким ти вступив у зговір. Це вам не жарти, вони й на Путіна можуть справу відкрити!
СУПЕРПРОФІТ!!!..

Росіянину, начальнику оперативного відділу 74-го розвідувального центру Головного управління Генштабу ЗС РФ повідомили про підозру в підбурюванні посадовця українського уряду до держзради. Про це повідомляється на сайті Офісу генпрокурора у вівторок, 26 травня.

Дякуємо панянці Савченко і пану Зеленському.
Дякуємо, дуже дякуємо.
Завдяки їх зусиллям в Україні настає (та що там, вже настав!) просто рай для зрадників.
Tags: зрада
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments