Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Яких вам ще повноважень не вистачає?!

Як відомо, “війна – це мир, свобода – це рабство, незнання – це сила”.

А нікому непідконтрольні, ніде не визначені, невідомо якими кадрами укомплектовані “поліцейські послуги” – це таємний “Департамент захисту інтересів суспільства та держави”, який, виявляється, було створено в Нацполіції ще 12 березня.

Офіційно – створено таємну структуру всередині державного правоохоронного (!) органу, “відомості про структуру, загальну чисельність, завдання і функції” якої “становлять службову інформацію”.

А ця дивна фраза – “з метою забезпечення принципів відкритості та прозорості ПЛАНУЄТЬСЯ звітування про результати діяльності Департаменту на сайті Нацполіції”?
Що значить планується?
Тобто можуть і не звітувати?

Дивлячись на “досягнення органів” за останній рік, майже немає сумнівів, що це художество ще аукнеться “суспільству і державі” купою неприємностей – забагато пафосу, та дике формулювання “впродовж останніх років характер загроз інтересам суспільства та держави суттєво ускладнився” гарантує якусь чергову дічь в портновському стилі.

Який це характер?
“Культивування величі арійської нації та ультранаціоналістичні ідеї”, чи шо? Чи хтось “мєшаєт прєзідєнту отстраівать страну”, і реалізується стара добра задумка А. Гєращєнко про “трібунал”?

Яких вам ще, блд, повноважень не вистачає?

https://tverezo.info/post/116908

ЗИ: Тут хтось минулої весни попереджав, що Зе обов'язково побудує тоталітарну державу. І знаєте, він був правий.

Subscribe

 • Второй?

  "В комментариях к одному из постов читатель задал мне вопрос — известно ли мне, когда союзники открыли Второй фронт? Подтекст вопроса был такой —…

 • Украинские хроники

  В марте Россия начала подтягивать войска к границе с Украиной. На этом фоне начали созваниваться лидеры стран Европы и США. В НАТО объявили о…

 • Натанцевала

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment